Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyom 14honapos, eddig...

Lanyom 14honapos, eddig napkozbe meg aludt de ejszaka csak ha szopizik akkor alszik el, allandoan felsir es mar akisagyaba se tudom betenni! Eddig meg nem aludta vegig az ejszakat! <hogy altassam el? Adjak neki nyugtatot? Hogy farasszam jobban el?

Figyelt kérdés
mit tegyek,hogy aludjon?hogy vegre vegig aludja az ejszakat?
2009. márc. 5. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos megoldást nm tudok.Nekem a lányom 13 hónapos.Ugyan ez.Egyszer sem aludta át az éjjelt,4x 5x ébred.Már mindent próbáltam.Víz,tea,(sajna az üvegtöl ordít)cumi,(ccumit nem fogaja el 6 hós korától)

cici nélküli vissza altatás.

Semmi.Minden éjjel kel,pláne most,hogy beteg.

Azt mondják,hogy ilyen.

Idövel javulni fog.

Remélem.

2009. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

kisfiam 18 hónapos,hasonló gonddal küszködünk mi is!ö 3hós kórától 13hósig átaludta az éjszakát,azóta minden éjjel 2-3szor felkel enni,de mondjuk vissza is alszik utána egyböl!most sajnos szorulásos lett,mint kiderült,túletetés miatt!tegnap mondta a doki,hogy éjjel egyáltalán ne adjak enni neki,még ha üvölt is("majd megszokja"),mert nem tud a gyomra pihenni,az okozza a problémát!ennyi idös gyereknek nem kell éjjel ennie!most volt az elsö éjszaka,hogy csak inni kapott,elég jól viselte!szóval az éjszakai etetéssel lassan te is vigyázz,nehogy ilyen gondotok legyen!elvileg pár éjszaka,és megszokja:)

Kitartás!

2009. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!