Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél tovább tartott a...

Akinél tovább tartott a hasfájás mint 3 hó, mikor múlt el? Utána nyugodtabban aludt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi csak 4 hónaposan mertük abbahagyni az Espumisan cseppet, mert nagyon hasfájos volt a kislányom, de ennek ellenére éjjel többnyire jobban aludt. Nappal nem olyan jó alvó most sem, ez nálunk nem volt összefüggésben a hasfájással.

2009. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit esztek? Rájöttetek már, hogy mitől fájhat a pocak?
2009. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyatejet!Én semmi puffasztót!Nem tud pukizni szegény!Vagyis rengeteget durrant,de marad bennt,főleg hajnalra,gondolom nem mozog annyit,mint nappal és nem jön ki spontán!
2009. márc. 5. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Most meglincselnek, de leírom: Nálunk akkor múlt el teljesen amikor leállt a babám az anyatejjel, nem fogadta már el, akkor öt hónapos múlt. A tápszertől most nincs ilyen problémája. Persze, te szoptasd, csak azért írom le, hogy tudd más is volt így.
2009. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja,és kaki is 4-5 naponta van!Ma is már az 5-ik nap,hogy nem kakilt!Tegnap volt egy icic pici!Teát nem fogadja el!
2009. márc. 5. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok. Nálunk pont így zajlott, hajnalban kezdte a mocorgást, pukizást, nyöszörgést. Én arra gondoltam, hogy mivel az én babám nem kelt éjjel enni, akkor nem kapott cseppeket és addigra csikarta a pociját. Amúgy nekünk is 4-5 naponta volt akkor széklet. De akkor sok. Erre azt mondta a védőnő+a doki, hogy anyatejes babánál az is normális, ha heti egy kaki van, mert jól feldolgozza a szervezete a tápanyagot. Én sem ettem puffasztó ételeket, mégis hasfájós volt, kicsit segített, hogy ittam a köményteát, mert ő nem fogadta el. De most 5 hósan, már rendben van, nincs hasfájás.:o)

2009. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak az idő és a türelem oldja meg a hasfájást. Amíg nem elég érett a bélrendszerük, ha megfeszülünk sem tudunk mit tenni sajnos. Mind kettő gyerkőcömnél is végleg csak 4,5-5 hónapos koruk körül múlt el a hasfájás. A második babánál jöttem rá, hogy miután mindent végignyomoztam és minden szert kipróbáltam tényleg csak az idő segít. Légy türelemmel!
2009. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!