Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig volt koszmós a babátok...

Meddig volt koszmós a babátok feje? Babe sampont használjuk.

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk addig volt amíg csak anyatejet kapott. Ez nem szakvélemény csak saját tapasztalat.
2009. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi is használjuk, még mindig az. Egyéni adottságoktól is függ, van akinél csak egy éves korra múlik el. Egyébként sokkal jobb lett tőle:)

6 hónapos

2009. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert mi már kb. 1 hónapja használjuk a Babé sampont és még mindig koszmós. Igaz már javult.
2009. márc. 5. 13:08
 4/13 anonim ***** válasza:
épp most kerdeztem en ezzel kapcsolatban. mienk is koszmós, mára egyszercsak kisebesedett.nem tudom elképzelni sem miért. holnap beviszem a dokihoz:-(
2009. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 3hós korban jelentkezett. Mi is a Babe sampont használtuk, 3 nap alatt eltűnt a koszmó. De szerencsére még időben elkezdtük használni, mert még nem terjedt el nagyon a buksiján. Megelőzésképpen, nehogy újból kialakuljon, hetente megmossuk neki a haját ezzel a samponnal.

Remélem, örökre búcsút mondtunk a koszmónak...

2009. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ne aggódj, arra kell csak figyelni, hogy ne okozzon komolyabb gondot, kezelgesd, idővel eltűnik:)
2009. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a Babe sampon gyorsan eltüntette, igaz amint megjelent azt használtuk, semmi mást és azóta is azzal mosom a haját. Igaz neki nem is volt nagyon olyan a feje, lehet, hogy mert időben elkaptuk.

2009. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is időben észrevettem, de mégsem múlik.
2009. márc. 5. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy ne aggódj, orvos és védőnő is azt mondta, hogy alkati dolog. A vérkeringés kicsit gyérebb elvileg a fejbőrében azért nem múlik. Mi két hónap alatt tudtuk jelentősen visszaszorítani-minden nap Babe-val mosunk hajat.Teljesen nem múlt el.
2009. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sia.Nálunk most múlt el teljesen,Remélem.

Fürdés elött kend be jól babaolajjal.Hagyd ázni a börön egész fürdés alatt.(ha már ülve fürdik)ha nem,fürdés elött kend e.és tegyél rá sapit.

Aztán óvatosan fésüvel keféld át.Majd mosd le.

Nálunk bevált......

2009. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!