Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hol tudnám eladni...

Anyukák, hol tudnám eladni fiam kinőtt ruháit? A vaterára felraktam kb 2-3hete, de még csak kérdés se jött.

Figyelt kérdés
szerintem nem drágán adom,és miután lejártak,újra felraktam,mindent még olcsóbban,1000-500ft-tal...lehet azért mert új vagyok,akkor reg.-tam mikor felrakosgattam a ruhákat,és nem biznak meg bennem?Pedig soha nem vernék át senkit,(jó tudom,mondani mindent lehet)nagyon szép,jó állapotban lévő ruhákat raktam fel.Hova tudnám még felrakni?Teszveszen kivül,mert az ugyanaz.
2011. ápr. 23. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
belinkeled az oldalad?megnézném a rucikat!:)
2011. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
bocsi,csak nem voltam itthon,azért irok csak most.Nem raktam fel sok ruhát,mert gondoltam megnézem hogy érdeklődnek e,és csomagba vannak,kb 8-10 ruha csomag,szóval több darab,rövid nadrág az pont nincs közte,a méretek 0-5-6hónapos korig,50-62-ig,ezek a méretek vannak.
2011. ápr. 23. 20:43
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát azok nagyon kicsik. Az ilyen kis ruhákat szinte lehetetlen eladni. Csak fillérekért, vagy még azért se. Mert ezekből van a legnagyobb túlkínálat. És a legtöbb, max 1-szer vagy 2-szer volt a gyerekeken. Tehát nagy részük még újszerű állapotú is.

Nekem sajnos nagyobb ruhák kellettek volna. :(

2011. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát sajnos ezek vannak.Nekem is rengeteg olyan van ami 1x sem volt a fiamon.Azért raktam mind csomagba őket,mivel darabonként tuti nem vennék meg,de még igy se ezekszerint.Akkor itt maradnak,vagy még megpróbálom 1-2helyre feltenni.
2011. ápr. 25. 10:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak kisebb ruhák amiket én sem tudok eladni.

Nekem egy csomó 68-as ruhám van pedig a kisfiam már 98-as ruhákat hord és 2 éves :)!

Én elajándékozom forintokért nem fogom eladni akkor inkább odaadom olyannak akinek szüksége van rá!

Pedig én is sajnálom egy kicsit mert mind márkás ruha de nem tudok mást csinálni.

2011. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát igen,nekem is rengeteg márkás van.és megse mondani róla hogy hordva volt.Amit tudtam odadtam a keresztanyjának,mert most születik nekik gyerkőc,csak kislány,de átválogattam,ami olyan,nem nagyon fiús,azt odadtam nekik ingyen,2nagy zsák lett igyis,de még mindig maradtak.Másnak nincs akinek odadnám,igy marad.másik gyerek biztos nem lesz,legalábbis egy jó darabig tuti nem.
2011. ápr. 25. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!