Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hol tudnám eladni...

Anyukák, hol tudnám eladni fiam kinőtt ruháit? A vaterára felraktam kb 2-3hete, de még csak kérdés se jött.

Figyelt kérdés
szerintem nem drágán adom,és miután lejártak,újra felraktam,mindent még olcsóbban,1000-500ft-tal...lehet azért mert új vagyok,akkor reg.-tam mikor felrakosgattam a ruhákat,és nem biznak meg bennem?Pedig soha nem vernék át senkit,(jó tudom,mondani mindent lehet)nagyon szép,jó állapotban lévő ruhákat raktam fel.Hova tudnám még felrakni?Teszveszen kivül,mert az ugyanaz.
2011. ápr. 23. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A www.ad6kap6.hu-n cserélni is tudod. Próbáld ki. A menyem, mindent oda rak fel, és sikeresen.
2011. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

babaszoba.hu

expressz.hu


Én megmondom őszintén nem is szeretem se a vaterát, se a teszveszt! Én személy szerint nem is szoktam ott nézelődni. Sokkal jobban szeretem a babaszobát!

2011. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm,megnézem majd ezeket.Én sose használtam,de nagyon sokan ezt ajánlották,hogy felrakták,és már rá 1-2napra mindent meg is vettek....mondom akkor felrakom oda,hát nem hogy nem vettek belőle semmit,de még csak 1kérdés sem jött...megvárom még lejár újból,és többet nem rakom fel oda az tuti.
2011. ápr. 23. 10:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy drágán adod? Nincs nagy ára a használt gyerekruháknak.
2011. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
jofogas. hu, én mostanában ott nézelődök mindet :)
2011. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen méretű ruháid vannak? Csak azért kérdezem, mert hetek óta keresek, egy bizonyos fajta rövidnacit a fiamnak. És nincs se a vaterán, se a teszveszen, pedig már a keresembe is beírtam, de semmi. :(
2011. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a zsibvasar.hu is jó
2011. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hogy milyen méretű ruhákat árulsz!
2011. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne a ruha mérete. elküldhetnéd privibe a linket, ha jó áraon adod és fiam mérte, érdekel!
2011. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg szép ruháim vannak,amik kifogástalan szép állapotúak.

Én a Tesz-veszre és a Jófogásra szoktam feltölteni.

Van amit elvisznek,de van amit nem.Nagyon sok a kínálat a használtruhákból.

2011. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!