Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam éjszaka van amikor...

Kisfiam éjszaka van amikor felébred enni, van amikor nem. Igy hogy alakitsak ki rendszerességet?

Figyelt kérdés
kisfiam éjszaka van amikor felébred enni,van amikor nem.A Védönő azt mondta ne keltsük fel ha ő nem kell fel.de igy semmi rendszer nincs a napjaink között.van amikor este 8-kor van amkor már 6 kor van az esti fürdetés.attol függ hogy jönn neki ki a kajaidő!10 hetes
2009. márc. 5. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A fürdetésmindig ugyanabban az időben legyen. Napközben pedig a kajálásokkal csaljál 20-30 perceket, attól függ, hogy mennyit tolerál a a babád, és éppen mennyi csalásra van szükség, hogya fürdetés ugyanarra az időpontra essen. És pár hónap alatt a reggeli kelések be fognak állni megközelítőleg ugyanarra az időre,és akkor már napközben sem kell csalni az időpontokkal.
2009. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 10 hetes. Én is igény szerint szoptatom, általában a fürdés 19 és 20 óra között zajlik, legtöbbször inkább közelebb a 7 órához. Akkor már 8-ra alszik, legközelebb 1-kor ébred enni, majd 6-kor. Én hagyom, hogy akkor aludjon és egyen, amikor álmos, ill. éhes. Mindegyik gyerekemnél így tettem. Ő a harmadik babám. Szerintem nálatok is ki fog alakulni a napirend. Nálunk már egy ideje úgy van, hogy mikor 6-kor felébred reggel, már nem alszik vissza, mert nézegelődik, míg a másik kettő oviba, ill. iskolába készül. 9-kor alszik el kb. és majdnem délig alszik.
2009. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
10 hetesen még nem kell, hogy kő kemény napirendje legyen.:) később sem lesz, mert bármikor bármi becsúszhat. a lényeg, igen, a fürdetés. az legyen mindig ugyan abban az időpontban, aztán kajcsi és alvás. a többit majd ő alakítja, figyeld meg:))
2009. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. márc. 5. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!