Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy 2 és fél honaposa...

Létezik hogy 2 és fél honaposan jön a foga?

Figyelt kérdés

lehet furcsán hangzik, de nagyon sokat nyáladzik a babám, és az ökle állanandoan a szájában van. Nem éhes az tuti mert akkor máshogy "szol azt felismerem" ráadásul éjjelente többször is felébred ez miatt. (pedig nagyon jol alszik éjjszaka ha nincsen semmi probléma! ) A nagyobbik fiamnál ilyen nem volt, neki 5 hosan bujt ki az elsö fogacska. )

Tapasztalatok? (légyszi ne nézettek hülyének, mert sokan azt mondják ez nem lehet még a foga!!)

Köszi a válaszokat elöre is!

2 gyerekes mami


2009. márc. 5. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nezlek hulyenek, mert az en fiam ket honapos volt, amikor hirtelen valami feheret lattam a szajaban. Elso baba, ugyhogy megmutattam a dokinak es o is megerositett benne. Most harom hos es valszeg jon a kovetkezo, mert omlik a nyala, mindent tom a szajaba, gyakrabban van szeklete es nyakos, valamint almaban is felsir. Pedig mas baja nincs, teljesen egeszseges.

A csaladunkban ez nem kiveteles eset, a batyamnak es a fianak, tehat az unokaocsemnek is ket es harom hosan bujt ki az elso foga.

2009. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első babám, ugyhogy te teapasztaltabbvagy, ő négy hós fiúcska és kb ugyanekkor kezdte a nyáladzást, ökölrágást, mint a te manód. Még mindig nincs kint a fogacska, de tuti hogy a fogkezdemények akkor durrannak be, mert mostanra már tudom, hogy ha már reggel nyálzik és tömköd, nyugtalan nap lesz és éjszaka, ugyhogy nagyon más nem lehet, mint a foguk. Az lehet, hogy csak 6 hósan jön ki, de már most ézik, az biztos!
2009. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Nálunk is ugyanez volt: nyál csorgás, ököl rágás, minden dolog szájba dugdosása. Akkor olvastam valahol, hogy ez is a fogzás része, mert ilyenkor már elkezdenek (remélem, jól írom) a fogcsírák fejlődni és ezek okozzák a bajt. Nálunk majdnem kilenc hónaposan bújt ki az első fogacska, de addig nap mint nap megvoltak a tünetek.

Egyébként egyáltalán nem lehetetlen, hogy hamarosan kibújik az első foga, mert sokaktól hallottam hasonlót.

2009. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk kb. ez 2 hónaposan kezdődött, és 4 hónaposan már megvolt az első fogacska, 2 napjára rá a második.
2009. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
biztosan lehet a foga, a kisfiamnak 3-hósan kibújt az alsó kettő
2009. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Szoval valoszinüleg akkor a fogak miatt van ez! Hát remélem azért annyira nem lesz katasztrofa ez az idöszak!
2009. márc. 5. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!