Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék és az ágyra színes...

Pihenőszék és az ágyra színes csörgők mikortól érdemesek?

Figyelt kérdés
6 hetesek leszünk lassan, s néha úgy érzem, hogy mikor két etetés között 3 órát ébren van, nem tudom már végig lefoglalni a mondókáimmal meg a grimaszaimmal.. 6 hetesen már értékelheti a pihenőszéket? S a kis csörgős dolgokat kifeszítve az ágyon?
2009. márc. 5. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 10 hetes. Ő is elvan a pihenőszékben, percekig:D Sajnos nem sokáig nézegelődik el még egyedül, de szerintem ez változni fog. Néha bábozok neki, azt nagyon figyeli, már jókat mosolyog rajta. Az ágy fölé rakott színes játékokat is igazán nemrég kezdte el értékelni, játszószőnyeget pedig szombaton szeretnénk neki venni.
2009. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 7 hetes és imádja a pihenőszéket. Na jó, nincs el benne órákig, de kb 15 percre tök jól elvan benn eygedül is, főleg, hogy rakok mellé színes játékokat. És nagyon jókat szokott bóbiskolni benn:)

Mosmár a játszószőnyeget is élvezi, magyaráz a sok kis izének, meg mosolyog nekik:)

2009. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Én 4 hetes babám még csak nagyon rövid ideig értékel bármit is, pihenőszékben max. 10 percig van el nyugodtan. A "nagykönyv" szerint kb. 2 hónapos kortól kezdi érdekelni majd a "külvilág" annyira, hogy az le is foglalja. Addig csak a cici, meg a szundi, már ha elalszik etetés után. Az Én babámmal is előfordul, végülis minden nap, hogy 2-3 órát fent van etetések között. Nem könnyű, de mindenki azzal nyugtat, hogy hamarosan egyszerűbb lesz vele az élet. :-)
2009. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most 3 hónapos. Az ágy fölé akasztható zenélős-forgós izét 8 hetes korában vettem meg neki, akkor már 10-15 percet is elbeszélgetett neki. Nem kellett mindig felhúzni, elég volt csak fölé akasztani.

Pihenőszéke kb. 3 hete van, abban már van hogy elvan akár 1 órát is (jobb napokon :-)).

2009. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!