Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám tápszeres /7 hetes/....

A babám tápszeres /7 hetes/. Ha kevés lenne neki az adag amit adunk, jelezne, ugye?

Figyelt kérdés
Már csak napi hatszor eszik,az éjszakát is átalussza.
2009. márc. 5. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jelezne, legalábbis az én babám jelzett. Elvileg elég lett volna neki az aktuális adag, akkor már két hete annyit kapott. Egyik este azonban evés és fürdés után az alvás helyett sírt, nem igazán tudtuk megnyugtatni. Megállapítottuk nagy bölcsen, hogy szegénykém hasfájós lett. Fél órán át nyugtatgattuk, adtunk neki infacolt, de nem javult a helyzet, így bekevertünk neki még egy adagot, hátha attól jobb lesz. Jobb lett, megette és aludt, mint a bunda... Ez még eléggé az elején volt, amikor nem ismertük még a gyerek jelzéseit, azóta jobban odafigyelünk és valahogy mindig megérzem, hogy mikor kell többel kínálni. Ha nincs szüksége rá, akkor úgysem eszi meg.
2009. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelezni fog, ne aggódj. a legelső jel általában az, hogy nem alussza át az éjszakát, hanem felkel enni. Ez azt jelenti, hogy napközben nem evett eleget. Várhatóan 2.5-3 hós kora körül lesz egy növekedési ugrása, akkor biztosan fog többet kérni. Úgyis látni fogod, hogy a cumisüvegből milyen intenzíven eszik. Ha még az adag utolsó kortyait is nyeli ezerrel, akkor valószínűleg kevés lesz neki, mert ha már jóllakik, az utolsó kortyokat nagyon lassan szokta inni. legalábbis nálunk így van, én ebből látom, hogy mennyire lakott jól vele.
2009. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj szólnak. Az én fiam, ha nem volt elég akkor már rögtön kaja után úgy sikított mint akit nyúznak, pont úgy mintamikor etetés közbe le kell tennem a cumisüveget, és még különben van benne. Nagy perpatvart tudnak csinálni a kajáért. :)
2009. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, az én fiam ordított ha éhes maradt. Etetés után esetleg elaludt de 20-30perc múlva újra fenn volt jelezve hogy éhes még!
2009. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!