Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babaőrt vegyek?

Milyen babaőrt vegyek?

Figyelt kérdés
Az összes amit néztem, csak sík terepen adja meg a hatótávolságot. És mi van akkor, ha a szobában alszik a baba és lemegyek a kertbe? Akkor falakon is keresztül kell mennie a hatósugárnak. Az összes ismerősöm vett már, és midegyik úgymond használhatatlan, csak úgy működnek jól, ha lakáso belül használják.Tanácstalan vagyok!
2009. márc. 4. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
AngelCare 401. Hatotávolsága 250 méter. Ami nyilván ha kimész a kertbe, a falak miatt veszit értékéből, de még igy is szerintem ez a legjobb. 8 csatornás, igy a szomszéd babák nem tudnak bezavarni. Nekem nagyon bevállt. Mi a 3-dik emeleten lakunk, és mikor leviszem a szemetet, ami a háztol a szabadban még + ugy 20méterre van, és vastag panelfalak, még kifogástalanul működik.Remélem segitettem. Az ára 39900.Légzésfigyelő+bébiőr
2009. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Angel Care 401-t vettem. Nálam is fontos szempont volt, hogy ha kimegyek az udvarra pl és a baba bent alszik, halljam, ha felébred. Nekünk nagyon bevált, a legkisebb nyöszörgést is halljuk, ráadásul légzésfigyelő is egyben. Mi is 39900 Ft-ért vettük, de adtak mellé ajándékba egy használtpelenka-tárolót, ami szintén nagyon praktikus szerkezet.

Ja! és nekünk még eddíg sohasem riasztott tévesen!

2009. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AngelCare 401.Mi is kertes házban lakunk,2 szintes,a babaszoba az emeleten van,a sütő a kert végében.Egész nyáron kint voltunk este,de a bébiőr tökéletesen működött.Sztem ez a legjobb(az AC 401).Voltunk szállodában is,oda is vittük,és még ott is 2 emeletnyit működött(kipróbáltuk a lépcsőházban,pedig ott aztán volt beton,ami leárnyékolta)
2009. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Fisher Price bébiőrt. Nekem jó a hatótávolsága kint is. Mondjuk nincs túl nagy kertünk, de a végén még működik... Én 7000-ért vettem.
2009. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!