Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni 8,5...

Hogyan tudnám leszoktatni 8,5 hós kislányomat arról, hogy cicivel aludjon el?

Figyelt kérdés
Éjjel is tobbszor kb. 5x-6x felkel és csak cicivel hajlandó visszaaludni. Ilyenkor magamhoz veszem és miután elaludt lefektetem a kiságyába. Egyelore még nincs egy foga sem, és nem is nagyon mutatkozik, szopizik és egyéb ételt, mint anyatejet nem is nagyon hajlando elfogadni. Mit tegyek,hogy ne kelljen ennyiszer felkelnunk, néha nagyon megterhelo tud lenni.
2009. márc. 4. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem könnyű, de miután evett, szépen le kell tenni és magára hagyni. Sírni fog... amíg bírja, hullámokban, aztán kimerül és elalszik. Ha ezt kibírod 2-3 napig, nem lesz több ilyen gondod, de nagyon nehéz NEM futni és megvigasztalni, lecsendesíteni...Kitartás!
2009. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az esti lefektetésnél kell kezdeni kiságyba betéve egyedül kell elaludnia ha sírnifog csitigatni kell sírdogálni fog de ha jól van lakva akkor párnap és átáll éjjel vízecskével kináld mert arra majd nem fog felkelni mert az izetlen ki kell birnotok szépen nyugottan utána végig fogja aludni az éjszakát türelmes legyél és kitartó
2009. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyanigy voltunk, de én sok-sok türelmet kivánok neked, és nem a sirni hagyást... Mi is sokszor keltünk, kellett a cici is sokszor, aztán elkezdett enni rendes kaját, amikor és amit lehetett, mert ám a babakaja nem kellett. Lecsökkentek az éjjeli felkelések, igaz, hajnaltól vekünk alszik. Mára átlagosan kétszer kel, picit szopizik, és visszaalszik. Itt tartunk. Szóval szerintem kóstoltass vele sokmindent, végül el fogja fogadni, csak légy kitartó!!!
2009. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van de már 10 hónapos a baba. Az első két módszert hogy lehet alkalmazni, ha velünk alszik egy szobában? Én már nem bírom az éjszakánkénti 6-8 felkelést!
2009. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kel fel,mert éhes,ilyen korban már nem elég a tej,más táplálékra is szüksége van!
2009. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az én manómnak sem kell a bébikaja, általában azt adok neki, amit mi is eszunk. Darabosat. foga még ugyan nincs, de szépen megeszi, már amit akar. Nem túlságosan brutális, hagyni ot sírni? Nem okozok vele valamilyen torést a kis lelkecskéjében? a vizet nem tudom,hogy adjam neki, ha a cumisuveg nem kell. SOS segítsetek, mert ma is olyan fáradt vagyok, hogy nem látok. Koszi
2009. márc. 5. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
rajtad mulik minden te vagy a falka vezér párnapig kinálgatnám a cumis üveg böl víz v. üres teával nem bajha sír nem bajha nem kell neki érzi hogy ott vagy vele nem kell ölelgetni csak röviden beszélni neki elmenni töle majd rövid idö után ujjbol vissza menni ugyan azt csinálni nem meg véltozni nyugodt hallk rövid beszéd hiszen este van csak párnap és minden rendbejönn nálam be jött de én kitartó voltam és nagyon jó alvó a fiam és én is!
2009. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!