Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olcsó pelus? Kinek mi vált be?

Olcsó pelus? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Mi eddig ezeket használtk:libero,pampers/ezt szeretem a legjobban/,tesco.

Ti mit használtok és annak mennyi az ára?


2011. ápr. 21. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Tescosat használtuk a VAlue- t is nejlonos. Nem volt bajom vele annak asszem még mindig 28,- /db


ami még bevált és nagyon jó az a DM babylove kartondobozos pelusa annak 40,- ra jön ki darabja de kuponnal olcsóbb.

2011. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi sok mindent kipróbáltunk, a zöld teszkós jó volt, de az 5kiló 20 dekás lánykámra már nem tudtam ráadni a 2-est.Aztán felemelték az árát, kerestünk hát másikat a 3-asból, így lyukadtunk ki-kb 3-4 próbálkozás után- a huggies prémiumhoz.A DM-ben most 4 hónapig olcsóbb lesz, 3700 helyett csak 3000 ft.Én most 25%-os kuponnal vettem így került darabja 27 ft-ba.Ha majdf a 4-es kell az is csak 32 ft lesz.Ennek gumis az oldaa és a dereka is hátul, ami nekem szempont, mert a kiscsajom mindig úgy alakít, hogy a háta közepéig olyan.Ezt egy hónapja használjuk és még nem volt semmilyen baleset!Extrém a nedvszívóképessége is és nem engedi vissza a baba bőrére mint azt sok másikkal tapasztaltam.(Többek között a pempers-el is.)

Elsején lesz 4 hónapos a lánykám :)

2011. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi sok mindent kipróbáltunk, a zöld teszkós jó volt, de az 5kiló 20 dekás lánykámra már nem tudtam ráadni a 2-est.Aztán felemelték az árát, kerestünk hát másikat a 3-asból, így lyukadtunk ki-kb 3-4 próbálkozás után- a huggies prémiumhoz.A DM-ben most 4 hónapig olcsóbb lesz, 3700 helyett csak 3000 ft.Én most 25%-os kuponnal vettem így került darabja 27 ft-ba.Ha majdf a 4-es kell az is csak 32 ft lesz.Ennek gumis az oldaa és a dereka is hátul, ami nekem szempont, mert a kiscsajom mindig úgy alakít, hogy a háta közepéig olyan.Ezt egy hónapja használjuk és még nem volt semmilyen baleset!Extrém a nedvszívóképessége is és nem engedi vissza a baba bőrére mint azt sok másikkal tapasztaltam.(Többek között a pampers-el is.)

Elsején lesz 4 hónapos a lánykám :)

2011. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs az offért


Utolsó és utolsó előtti :P

2011. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kisfiam 3 hónapos.Nekünk is az volt a baj a tescossal,hogy nem volt rá jó az adott méret.A libero szerintem túl kemény.A pampersel eddig nem volt gond.

Ez a 25%-os kupon,hogy működik a dm-ben,mert már több száz pontom van.

2011. ápr. 21. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
kiváltasz egy 50 pontos kuponfüzetet,abban van egy joker kupon,amivel egy darab szabadon választott terméket vehetsz 25 százalékkal olcsóbban.
2011. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És bababónúszba is jelentkezz,a DM-be segítenek ezügyben,szoktak küldeni kuponokat,meg vásárlás végösszegi kedvezményes kupont.Ha jól összejön egy doboz pelust 35%-al olcsóbban is megvehetsz és a dm-es tényleg nagyon jó!
2011. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már regisztráltam a bababónusz programra de eddig nem küldtek semmit :( /3 hónapja/
2011. ápr. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!