Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1.5-2 éves babádnak szokása...

1-1.5-2 éves babádnak szokása rázni, rángatni a kiságyat úgy h az kopácsol a padlón (ha még abban alszik)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, néha. De akkor rászólok és abbahagyja. 22 hónapos.

Szerintem csak tetszik nekik, hogy milyen erősek, mozgatni tudják az ágyukat:-)

2011. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem szokott kopácsolni a padlón elég stabil a kiságyunk :D

ő mászik be amikor álmos, körben rángatja a rácsot ha nem sikerül :)

2011. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kisfiam. A mi kiságyunkat még én is alig bírom elmozdítani a helyéről, nemhogy ő, annyira stabil, masszív, nehéz dög. A rácsot viszont szokta rángatni, tekergetni, és ha felkelt, akkor szól, hogy JÁCÁT, KIJÖSSZ - rácsát vegyem ki, és kijön az ágyból. Napközben meg kiszedem azt a két rácsot, mert sokszor bemászik az ágyába csak úgy játszani.
2011. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16 hónapos a lányom, és igen szokta...felébred de nem szól semmit csak a kopogásra figyelek fel:)

Ikeás kiságyunk van amúgy így itt a ideje lecserélni rendes gyerekágyra mert félek hogy úgy megrángatja egyszer hogy felborul vele...:(

2011. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná! még a könyvespolcot is rögzítettük a falhoz, azt is rázza :( Le szoktam fogni ilyenkor az ágyat és mondom neki ha rázza , leszakad az ágy.
2011. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!