Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon összevesztem az anyósom...

Nagyon összevesztem az anyósommal! MIt tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon összevesztem vele, mindig mindenbe beleszólt és betelt a pohár. Most már sajnálom szegényt...ti hogy kérnétek tőle bocsánatot?
2009. márc. 4. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát le kell vele ülni, megbeszélni.mondd el őszintén hogy te úgy érzed mindenbe beleszól.csak a megbeszélés az út.
2009. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hasonló helyzetben voltam 8 hónappal ezelött egy olyan anyóssal aki néha anyám helyett anyám volt. DE...mikor megszületett a kislányunk majd elájult mert nem tudta hogy kislány és titokban reménykedett hogy lány lesz. Mikor hazajöttünk mindenkit megkértünk hogy 1 hétig ne jöjjenek mert szeretnénk összeszokni...hát másnap már kopogott az ajtón....majd jöttek a napi 5-6 telefonhivások és ha nem vettem fel mert szoptattam vagy más dolgom volt akkor addig hivogatott mig nem válaszoltam majd kérdőre vont hogy miért nem veszem fel? nem akarok vele beszélni? Na akkor telt be a pohár és mondtam neki hogy jobb dolgom is van ám annál mint hogy napi 5-6x vele beszélgessek és hogy a kioktatását meg az utasitgatásait kövessem. Erre ő felhivta a férjem hogy panaszkodjon neki amiért persze kaptam is. Másnap felhivtam és mondtam neki hogy bocs de értse meg hogy ezekre a dolgokra én nem érek rá. Majd ő azt mondta hogy ő meg bocs hogy él és ő is szeretett volna annó egy lányt és most nagyon örül hogy az elsőszülött unokája lány és valahol ő a kislányt a magáénak is érzi. Na nem kellett több.....ugye nem kell mondanom hogy azóta sem jó a viszony illetve nem olyan mint volt és néha sirok mikor elmegy mert kinoz a beszólásokkal meg hogy nyúzza a gyereket ha kell ha nem. Hozzá teszem hogy az egész rokonság közül vele van el a kislányom a legkevésbé.


Ja és a sok ba...gatás miatt lettem depis és 4 hónaposan apadt el a tejem ez miatt.

2009. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ue. volt. A terhességemről nem vetttt tudomást az anyósom. Persze a képmutatás az jól állt neki:-)

Nekem császáros szülésem volt és 2 hónapig mozdulni is allig bírtam. Sajnos segítségem csak a párom volt. Az anyós eszébe sem jutott volna, hogy segítsen. Így már a 2.héten főztem és minden h.munkát e.végeztem. Amikor átjött(persze bejelentés nélkül) még a sz....-os pelust sem volt képes megfogni.Egyszer, amikor a párom nem volt itthon átjött és közölte, hogy én egy f.cs.... ku.... vagyok és reméli, hogy mielőbb e.takarodom. Ja, és, hogy itt semmihez , semmi közöm. Ezek után én teljesen k.borultam és sokat sírtam. A tejem 2 héten belül e.ment.Össz.szedtem magam és m.tiltottam,hogy a gyerek közelébe kerüljön. Ennek lassan 3 hónapja. A párom azóta nyomozottt és sok érdekes dolgot tudtunk meg az anyósom kapcsán.(pl. már fél éve közölte a ba.nőjével,hogy a legboldogabb napja az lesz , amikor én e.takarodom) Tehát már terhességem elején azt akarta, hogy a gyermekem az apja nélkül növekedjen. Persze a fia maradjon, anyucival:-)

2009. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú hogy a legtöbb újdonsült anyuka ezzel a gonddal küszködik. Nem tudom miért nem tudják felfogni hogy ha tanács kell szolunk, de ha nem kell akkor ne kotnyeleskedjenek mindenbe bele. Nekem sevolt jo a viszonyom az anyossal, és miután elküldtem a busba azota, még rosszabb, már görcsben van a gyomrom hoyg ha tudom hogy jönn. Bár ő rontotta el, azzal, hogy lebénázott, meg hogy nincs biztonságban nálam a kicsi, és nála jobb helyen lenne. Én azt mondom nem kell töle bocsánatot kérni, felkellene fognia hogy az a te gyereked és ugy neveled illetve ugy gondoskodsz róla ahogy te jonak látod, te ismered a gyermeked igényeit szokásait, nem kell hogy ugy csinálj mindent ahogy ő csinálta régen, már lejárt az ideje. Kérd meg hogy inkább élvezze a nagymamaságot mint sem hogy sajátjaként nézen rá, mert az a te gyereked.
2009. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A 3. hoz.szóló vagyok. Nálunk még a leírtak után sem volt nyugta az anyósnak. Kiderűlt,hogy hazudik, mint a v.folyás és még a lopás is a műfaja.Szombatonként az anyukámhoz megyünk, de azon a bizonyos szombaton az anyukám nem ért rá, így maradtunk otthon. Persze az anyósom, abban a tudatban volt, hogy e.mentünk. A kislányommal foglalkoztam, amikor valaki a zárat nyitja. Ki volt? Természetesen az anyósom!!!! A tőle kapott ??? ajándékokat akarta kipakolni a lakásból. Tehát a dolgaimban akart Turkálni és Lopni!!! Azóta már a zárcsere is m.volt. Természetesen másoknak nem ez a verzió van e.mondva.
2009. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat kérés:átmész hozzá és mamának szolithatod, és meg kérdezed töle hogy nagyon haragszik mama?netessék hargudni kicsit meg simogatod a hátát,csak én másként gondolok sok mindent,de nem szeretnék haragudni...
2009. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb rendezni a konfliktust, te is erre vágysz, hiszen elnézést akarsz kéni. Talán nem is kell konkrétan mondanod, közeledj hozzá, légy vele tündibündi, a párodnak is jól fog esni szerintem és neked is, ha nem kell szoronganod miatta. Én meghallgatnám amiket mond, megfogadni meg csak azt,ami hasznos, a többi egyik füleden be másikon ki:)
2009. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jeszusom lányok!!!! Nem irigylek senkit!!! kitartást mindenkinek!!!!
2009. márc. 5. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!