Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használjak a gombás...

Mit használjak a gombás fertőzésre pici babánál?

Figyelt kérdés
pelenkázáshoz a sudocremet használom, de sajna gombás lett. gyerekorvos nem mondott rá kenőcsöt, csak azt hogy gomba.
2009. márc. 4. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Főzzél kamilla virágot, szűrd le és pospsitörlő helyett azzal törld át neki minden pluscsere után, valamint vékonyan kend neki legalább két hétig Canesten krémmel és a Sudocremet most ne használd. Nálunk a 10 hós kislányomnál már 3x volt ez és a dokinéni nekünk ezt javasolta. Gyönyörűen renbe jött neki csak az a lényeg, hogy amikor már úgy látod hogy teljesen elmúlt, akkor is kenjed még neki legalább egy hétig hogy nehogy visszatérjen a gomba. Azt is mondta a dokinéni, hogy mivel a kaki belemegy a nunijába és hiába törljük mi azonnal amint észrevesszük hogy bekakilt, addigra a gomba már dolgozik ott. Nyugodj meg hamar és szépen rendbejön. És a kamilla ne legyen túl erősre főzve csak világos színűre! Jobbulást a babucidnak.
2009. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eggyet értek az előttem íróval de én még annyit hozzátennék hogy én Canestennel is kentem neki minden pelcsicserénél és max 3nap alatt elmúlt neki a gomba.
2009. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok és igen második én is minden pelus cserénél kentem neki vékonyan. Már nem tudom mit írtam mert most nincs időm újraolvasni. De köszi hogy kiegészítettél.
2009. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!