Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni 5. hónapban lévő...

Lehet adni 5. hónapban lévő babámnak karalábét? És még mit? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Május 8-án lesz 5hónapos, már adok neki sütőtököt,répát krumplival, almát keksszel, sárgabarackot almával.

De csinálok karalábélevest és ugyanúgy össze pépesíteném neki.

Ilyenkor még miket szabad neki adni?


2011. ápr. 21. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Először csak keveset adj,mert lehet,hogy felfújja a karalábé. De nyugodtan adhatsz neki abból is,amit magatoknak főzöl,ha nem zsíros és nem nagyon erősen fűszeres.
2011. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A karalábét 8 hónapos kortól írják, én nem mertem előbb adni. Próbáld ki a céklát, nálunk sokáig az volt a favorit!
2011. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én sem adnék neki karalábét még...azért 5 hósan ne egye már azt amit ti. de ez csak egy vélemény.

5 hósan ehet az alapokon kívül már paszternákot, gyökeret, lehet adni tököt, cukkinit, céklát, ehet gesztenyét, bár olvastam már olyat is, hogy azt csak később lehet. ehet banánt, őszibarackot, kis szilvát az almával pl., ehet meggyet, szintén az almával jó, vagy éppen szószként egy kis krumplival. szóval várjatok még a karalábéval. egyébként még a spenótot sóskát is jobbnak tartom, mint a "K" betűs zöldségeket, bár ezeket is 8-10 hós kortól javasolják, azt hiszem én 7 hós korában kezdtem adni hetente egyszer.

2011. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem adnék, még nem neki való, majd 3 hónap múlva
2011. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!