Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája is sokat...

Másnak a babája is sokat aludt ma?

Figyelt kérdés
10 Hónapos kislányom ma délelőtt 2 órát aludt és délután mert 3,5 órát. Ez nagyon sok mert ő másfél egy órát alszik, tehát két és fél órát összesen napközben. Nincs láza, viszont izzadtan ébredt ez is fura nekem. Nagyon eleven mozgékony kislány és ma ez nem jellemző rá annyira. Szerintetek beteg lesz? És a körmén fehér csakot fedeztem fel tegnap. Lehet hogy nagyon nagy fokú vitamin hiánya van? Mindenkitől tapasztalatokat és tanácsokat is szívesen fogadok.
2009. márc. 4. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
nálunk fordított volt a helyzet, alig aludt valamennyit, bár éppen jön a foga, lehet hogy azért nyugtalan már napok óta. Azért mutasd meg orvosnak valamikor, ha a körmén látsz valamit,mert azt mondják, az sokmindent megmutat. Nem biztos, hogy ettől aluszékony, ha egy nap ilyen csak, akkor szerintem még semmi gond nincsen. lehet, hogy nyugtalanul aludt éjszaka, és fáradt volt. ha több napig tart az aluszékonyság, mindenképpen vidd el az orvoshoz, te is megnyugszol.
2009. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!