Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 1 éves kisfiamnak...

Mit vegyek 1 éves kisfiamnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondoltam ami lefoglalja,érdekli,és képességfejlesztő is.Fischer price-os kutyus,bödön, elefánt van már.Mit lehet még ami nem túl drága.
2009. márc. 4. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Hintat, amit az ajtofelfara szereltek fel. Fa hintat mar olcson tudsz venni. Esetleg egy kisbiciklit, jon a jo ido, mar raul, olyasmi persze, ami az o koranak valo.

Amugy ha jatekra gondolsz, akkor kisautok. Azokat eltologatja.

A torta gyertyaval lesz neki a legnagyobb meglepetes viszont!

2009. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
esetleg hintalovacskát, azt nagyon szokták szeretni a gyerekek. Persze azt te tudod, hogy milyen árban gondolkozol!
2009. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk áprilisban lesz a névnapja,májusban az első szülinapja. Mi kinti játékokat kértünk már. (lábbal hajtós kismotrot, hintát, homokozókészletet, kiscsuzdát valamint dömpert.)
2009. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen én is kintire gondoltam homokozóra csak nem tudom, hogy most jó lesz neki majd a nyáron?
2009. márc. 4. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

Szerintem már jó lesz nekik,élvezni fogják,csak még nekünk is be kell ülni homokozni,különben sok homok kerül a pocakba is. :)

2009. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az én fiamnak is májusban lesz a szülinapja:)

elterveztem már jó rég a kiscangát, de elbizonytalanodtam... mostanában nagyon szereti a logikai dolgokat, viszont nyárra kintit szeretnék. szóval asszem nálunk is marad a bicaj, a homokozószett és társai.

2009. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 9 nap múlva lesz 1 éves:)

Mi baby-taxit vettünk neki. Amíg nincs jóidő, addig a lakásban közlekedhet vele, utána pedig kint az udvaron.

2009. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!