Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagosan mennyit költötök...

Átlagosan mennyit költötök pelusra egy hónapban?

Figyelt kérdés

Hol veszitek és mennyiért és persze: milyet?

Babátok korát is írjátok meg légyszi.


2011. ápr. 21. 07:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

első, ja, azt nem írtam mennyit használunk:

napi 4-5 db kb. 10 ezer? nem is tudom...

2011. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
1 éves, libero up-and-go, 6-os méret és elhasználunk belőle 4 csomaggal, kb. 11-12ezer, nekünk ez vált be a legjobban, szinte mindet kipróbáltam. míg kisebb volt a pampers premium care-t használtuk, de váltottunk, mert egy idő után kifolyt belőle minden és a bugyisat könnyebb ráadni.azok közül meg ez jött be a legjobban.
2011. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan de pampers 5-öst veszünk Dm 25%-os kuponnal 1 éves kisfiamnak.

Így szerintem 10-12ezer/hónap.

2011. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16 hós kislányom átlag 4-5 pelust használ el egy nap. Az két csomag pampers aktív baby egy hónapban. 8000 ft-ra jön ki egy hónapban.
2011. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

07:46

Köszi a részletes leírást, igazad van valahol, elvégre mi is így nőttünk anno fel, mégis felnőttünk, de én ammondó vagyok, hogy sajna elég sz*r minőségű textílpelusok kaphatók mostanság, mint ahogy a mosószerek sem olyan hatékonyak, mint régente, amikor a sima Tomi mosópor ( egy időben szinte csak ezt lehetett kapni a 80-as években, no meg az Ultrát ), arról nem is beszélve, hogy bizony automatával nem lehet hófehérre mosni a pelenkákat, ilyen szempontból visszasírom a régi Hajdú forgótárcsásat, de szerintem túl cécós a mosható pelenka manapság.Biztos, hogy gazdaságosabb, de a vasalásuk is eléggé időigényes, s mivel babámat egyedül nevelem, nincs segítségem, így minden perc fontos, ki van számolva.

2011. ápr. 21. 10:36
 16/16 A kérdező kommentje:
Végezetül itt a saját válaszom: mi Pampers new baby 2-eset használunk, de én maximálisan meg vagyok vele elégedve, pedig elég kis "kakamatyi" a babám, plusz rengeteget szokott pisilni.Ez a pelus viszont annyira jó - és ez itt nem a reklám helye - hogy gyakran hnem is lehet érezni,hogy bepisilt, annyira jó nedvszívó, volt olyan, hogy megemeltem a pelust és csak akkor dőlt el, volt-e pipi?Kakiját is jól felfogja, pedig ki szokott pakolni.5db fogy el nagyátlagban egy nap ( ebben az éjszakai is benne van, de mivel éjszakai baba, ezért nem használnuk külön másikat, ez pont megfelel )Egy 100 darbosat szoktunk nagykeráron 4000-ért venni, illetve egy 50 darabosat 3000-3500 ft-ért.
2011. ápr. 21. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!