Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának a fogzás...

Krisztivan kérdése:

Minden babának a fogzás leginkább éjszaka indul be?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hós múlt.Már a 2 éjszakánk katasztrófa.Nem alszunk,csak sírdogál még a cicin sem alszik be.Nappal semmi gondunk.Nincs nyálzás,nincs ilyen erős nyüglődés.Igaz mindent töm a szájába de ez már több hónapja csinálja.

Vagy nem is a fogzás miatt van?


2011. ápr. 21. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg erről van szó, nálunk is így kezdődött. Próbáld ki a dentinox gélt, nekünk bevált.
2011. ápr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk dettó.

Szerintem is a foguk. Én gondolom, mint nálunk is, hogy ez nem egy olyan éles fájdalom, hanem nyomásérzés, ami nap közben nem olyan gáz, de mikor csend, nyugi van, elkezded érezni, sőt akár lüktetni, mert vízszintben oda is jobban megy a vér...:-(

Próbáld ki a Nurofen szuszpenziót, 8kg-ig 2,5ml, afelett 3ml, én csak éjjelre adok neki, azóta végigalussza az éjszakát. Doki azt mondta, hogy 4 napig mehet, utána adjak neki kúpot, tudod, azt ami még biztos nektek is van, amit csecsemőkorában írtak fel. Az is 4 napig mehet a 100mg-osból 1 egész. Ha az 1 hét alatt nem múlik, akkor azért doki.

Meglátod, ha Neked is alszik, akkor attól van, ha nem, akkor mozgásfejl.ugrás, vagy szeparációs szorongás is lehet...

2011. ápr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, a dentinox nagyon jó, ha enni adok neki, hogy egyáltalán egyen vmit, mert azt sem nagyon akar, gondolom a cumi is bántja neki. érzéstelenítő van benne, de az max 3 percig hat, és max napi 4x lehet asszem.


Mi még vettük a dologél-t, az is kicsit zsibbaszt, nem tudom mitől, mert abban csak gyógynövények vannak, és azt akár 100x is használhatod...ezt nem tudom, hogy mennyire segít, mert még csak 3-4 napja használjuk, de gondolom, kicsit nyugtatja biztos...remélem.


hú, bocs, mióta itthon vagyok, szófoschok..:-DDD

2011. ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat.Akkor kitartás mindenkinek.
2011. ápr. 21. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem azt mondta a védőnő, azért az éjjel a vészesebb, mert olyankor aktivizálódik a növekedési hormon. van az úgy nagyobb gyereknél is, hogy reggel felkel, és szemmel láthatóam nagyobb mint előző este. hasonló okok miatt. :)
2011. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!