Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fog fejlődni a babánk...

Hogyan fog fejlődni a babánk ha állandóan ölben van?

Figyelt kérdés
10 hetes és nem lehet letenni, mert ordít. Hogyan fogja felnyomni magát, vagy átfordulni később ha nem marad meg a játszószőnyegén? Hason sem bír lenni.
2009. márc. 4. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
muszáj letennetek, mert így sehogy. és így nektek sem lesz életetek! Tedd le, hagyd sírni kicsit, ha már nagyon ordít, vedd fel, nyugtasd meg, hogy ott vagy mellette, de utána tedd le újra. Muszáj most rászoktatni, mert később nem fogjátok bírni! Sem neki, sem nektek nem jó ez hosszú távon! 2 nap sírni fog, aztán rájön, hogy ott vagy vele akkor is, ha őt leteszed!
2009. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De Ő nem sír, hanem ordít rögtön, és nem nyugszik meg magától!Már megkezdem a mozdulatot, hogy leteszem már ordít.
2009. márc. 4. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én bohóckodtam neki, berregtem a számmal, majdhogynem tótágast is álltam, csak hogy valamivel jobb kedvre derítsem. Az én fiam már 8670 g, 6 hós és bizony már 5 perc után minden bajom van, ha fogom. :) A ventillátor a plafonon még nagyon tetszik neki, a mai napig elvarázsolja. Sőt, mikor 2 hós baba jött hozzánk látogatóba, ő is egyből elhallgatott mikor meglátta ahogy pörög!

Szépen lassan próbáld hozzászokatni. Feküdj mellé, rakd cicire, hogy megnyugodjon. Más ötletem nekem sincs, de minél tovább húzod, annál rosszabb lesz.


Boldog babázást!

2009. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hasonló babád lehet, mint a mi lányunk. Ő kis túlzással kézben töltötte az első három hónapot ugyanilyen okokból. A játszószőnyegen kezdetben 10 percig, majd egyre tovább elvolt, de eleinte ott kellett vele maradni. Aztán szép lassan ráébredt, h' nem csak én vagyok a világon, és ahogy egyre több érdekes dolgot felfedezett, egyre kevesebbet ordított. Én is azt hittem, megőrülök, de lassan jobb lett a helyzet, és ez többek között azért volt, mert ahogy ügyesedett, már nem kellettem a helyváltoztatáshoz. Hat hónapos, és már régóta forog, egyedül üldögél, sokat játszik magában. Ezzel az egésszel nem segítettem, tudom, csak példaként írtam, h' ne ess kétségbe (tudom, könnyű mondani), mert minden nappal közelebb van a változás.
2009. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia az én fiam a pocakja miatt sokat nyűglődött-és sírt...állandóan kézben van/volt.Most van leszokóban.Én azt vettem észre,hogy nagyon szépen és hamar elkezdte tartani a fejét.Mivel hason alszik,így már ki is nyomja magát.Most 4 hónapos múlt és próbálkozik a hátról hasra fordulással....oldalra fordul.

mi vettünk neki egy pihenőszéket/hintát,abban elvan-egy ideig;meg játszó szőnyeget...lényeg,hogy mindig valaki ott legyen vele,és beszéljen neki.Nagyon sok türelem kell hozzá,és fokozatosan kell szoktatni ahhoz,hogy egyedül el legyen.Ne aggódj,ahogy nő,úgy fog egyre jobban eljátszani maga.Én is aggódtam,de látom,hogy szépen fejlődik.Annyi hátrányát tapasztaltam,hogy a babakocsiban egyszerűen nem marad meg háton-gondolom nem lát ki

2009. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is ez a helyzet. Csak akkor van csend ha alszik. Ma azt hittem kiszaladok a világból. Szörnyű érzés.

És az én fiam is ORDÍT. Nem sír vagy kesereg.

Hogy tegyem le? Mikor érzi hogy teszem le már visít.

Teljesen ki vagyok merülve.

Ha van jó ötleted várom.

2009. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!