Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 11 hónapos kisfiam 2...

Baj ha a 11 hónapos kisfiam 2 hónap alatt fogyott 20 dkg-ot?

Figyelt kérdés
Jól eszik, nem is keveset.10,22 kg és 79 cm.Ismerőseim szerint úgy néz ki,mint egy 18 hónapos.Rengeteget mozog az utóbbi időben.(többnyire mászik,álldogál)Illetve ennyi idős babának milyen köhögéscsillapítót lehet adni?
2011. ápr. 20. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Válaszoltam ott ahol a baba egy hó alatt fogyott 10 dekát...ne aggódj....most kezd jobban mozogni...
2011. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vetél észre rajta semilyen változást vagy rendelleneséget, akkor szerintem nincs gond.

Én nem szoktam gyakran mérni, lehet észre se venném az ilyen dolgokat.

2011. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a második fogyásos kérdés.

De mivel jól eszik, mozog is, így már nem hízik olyan ütemben, de a legjobb, ha a következő tanácsadáson megkérdezed a védőnődet, ha nagyon aggaszt akkor hívd fel, és kérdez meg tőle, mert itt sok választ fogsz kapni, és lehet nem fog hatni!

2011. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Illetve az zavar, hogy beteg is volt(gégegyulladása, jön a foga is közben) és vagy nem gyógyult meg teljesen, vagy tejallergiás lenne,mert még köhög.Eddig 2x volt köhögéses betegsége.Azonkívűl semmi szerencsére.Eszik mindenféle tejterméket (kivéve tejet) és csak a tápszer után volt olyan, hogy köhög.Joghurttól,..nem.Szerintetek?
2011. ápr. 20. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor megvan a fogyás oka:betegség volt.olyan nincs h a táp után köhög csak....ez inkább véletlen,félrenyelt...
2011. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondta a gyerekorvosunknak az asszisztense is.Akkor ez nem tejallergia ugye?
2011. ápr. 20. 12:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy félrenyelt, előfordul.
2011. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tejallergia nem köhögésben nyilvánul meg.

A fogyás egyáltalán nem vészes, így is teljesen súlyánál van a gyerek. AZért fogyott, mert beteg volt. Majd visszahízza.

2011. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köhögésre vmilyen csillapítót tudnátok ajánlani?Vagy a Spiropent jó rá?Mert ezt kaptuk régebben is.Jó lenne nem lenne allergiás.
2011. ápr. 20. 12:59
 10/10 anonim ***** válasza:

köhögésre ezeket adom, mikor mit:

baby luuf balzsam

sinupret csepp

stodal szirup

hustensanft-lándzsás útifű


mindegyik kapható a patikában

2011. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!