Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom most 7.5 hónapos. Majd...

Lányom most 7.5 hónapos. Majd ha már rövid újjú polót lehet ráadni, akkor kell még az alá újjatlan body?

Figyelt kérdés
Vagy akkorra már elég nagy ahhoz hogy csak poló meg kisnadrág.
2009. márc. 4. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyáron nem kell alá body, úgy is meg lehet sülni! :-)
2009. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a body az alapja minden öltözéknek, különben leszedné magáról a pelenkát:) 6 hónapos, de már mindent szerel.
2009. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor sem kell alá body mikor mondjunk rajtam felül csak egy poló van? Vagy akkor már nem igaz hogy a babának egy réteggel több?
2009. márc. 4. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron a 3 hónapos lányomra sem adtam bodyt alulra, ha rövidujjú volt felül. De általában csak egy rövidujjú bodyban volt.
2009. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, ha pólós idő volt, de nem akartam, h a dereka kint legyen akkor rövid ujjú body. Kánikulában akár ujjatlan body alsó nélkül. Ha már "rövid-ujjas" idő volt, nem adtam rá 2 réteget, legfeljebb volt nálam egy könnyű kardigán v. hosszú ujjú (arra az esetre, ha jönne egy kis szél, v. légkondis helyre mentünk)
2009. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így fogom csinálni, ahogy az utolsó hozzászóló.
2009. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!