MAsnak is nem szereti a babaja az autoulest?
Figyelt kérdés
Az enyem utalja eleitol kezdve,olyan van amit hordozni is lehet,es a babakocsira is tenni.nem szeret benne lenni.ha ajanlanatok valamilyen autosulest amit szerethetne megkoszonnem.2009. márc. 4. 14:28
1/3 anonim 



válasza:





ha már picit nagyobb, vehetsz neki 0-18 kilósat, a "rendes" üléseket szokták a babák szeretni.
hogy azon belül melyik, az pénztárcafüggő.
2/3 anonim 



válasza:





mennyi idős a babád? nálunk az elején nem szerette, aztán most 5-6 hónapos korában kezdett neki megtetszeni. most már mikor mi ebédelünk, akkor is abban ücsörög az asztalnál, és nézelődik. nekünk a 0-13 kg van, külön ilyen bébihordozós megoldás nem volt.
3/3 A kérdező kommentje:
most lesszunk 6hosak.mar 9kilo.de meg nem ul magatol.hat majd nezek valamit.koszike
2009. márc. 5. 03:46
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!