Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítene a szorulásán ha...

Segítene a szorulásán ha kapna már gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

Kislányom szopis és tápszeres. Sajnos egyre nagyobb arányban van szükség a tápira. Ahogy nő a tápi mennyisége, úgy fokozódik a szorulása. Most ott tartunk, hogy 2-3 naponta van kaki, nagy sírás és erőlködés árán.

Az almalé, majd az almapüré könnyítene rajta? Most 3,5 hónapos. Elkezdjünk már kóstolgatni? Mit tapasztaltatok, javul a helyzet a gyümik hatására?

Gyógyszereket (hashajtó) nem szeretnék adni neki.


2009. márc. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alma többnyire fogni szokta a babák hasát, bár nálunk a kisfiam pociját eleinte mindig meghajtotta egy kicsit, amikor elkezdtük az almaevést. Egy-két kanál almalevet vagy baracklevet szerintem megpróbálhatsz neki adni.
2009. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamilla tea cukorral. nálunk bevált ilyen esetekre.
2009. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az alma nálunk nagyon fogta a kislányom hasát, viszont a barack csodát művelt. Szerintem pár kanál baracklét megpróbálhatsz nyugodtan. Később nekünk a sütőtök volt még jó hashajtó.
2009. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is igy jártunk, hogy a tejcsit lassan felváltotta a tápi. Nálunk egyáltalán nem volt kaki, csak ha csöveztem. Dokibácsi ajánlotta, hogy kezdjük a gyümölcsöket,de engem eltiltott az almától mert az fogja a pocijukat. Ezért sütőtököt és őszibarackot adok neki, azóta van minden nap kaki.Most 4.5 hós a baba.

Ne adj neki egyenlőre almát, az fog, és a sárgarépa is fog,azzal is csinnyán bánj. Kitartás, megoldódik a dolog.

Jó babázást

2009. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a cukros kamilla tea nem használ, minden nap kapja,de semmi:(
2009. márc. 4. 14:20
 6/9 A kérdező kommentje:

Barack bébi konzervet adjak, vagy fagyasztottból készítsek neki?

A baracklé az sima bolti 100%-os? Bocsi a sok kérdésért, de kezdő vagyok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2009. márc. 4. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet külön venni baracklét uvegeset négy honapos babának én is azt adtam és jomi most leszünk egy hét mulva négy honaposak
2009. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár a Kecskeméti őszibarackosban van cukor, de szinte biztos, hogy sikerül tőle tojnia.
2009. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Kecskeméti baracklé és a Szentkirályi sütőtöklé vált be nekünk.
2009. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!