Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 évesen teherbeesni 19...

18 évesen teherbeesni 19 évesen szülni! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 18:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz erre válaszolni, mert kell egy megfelelő "szint" ahhoz, hogy valaki gyermeket vállaljon.

Én 22 voltam mikor szültem, és nem mondom, hogy könnyű volt, mert egyetemre jártam még, mikor pici volt a bébikém, de megoldottam, és szerettem az egészet úgy, ahogy volt. Nem csinálnám másként :)

Persze, teljesen jogos, hogy családalapítás előtt az ember szeretne kicsit élni,na meg ott a karrier...:)


Viszont én egyiket sem adtam fel.. Ugyan úgy szakítok időt arra, hogy ki tudjak kapcsolódni, vagy a bnőkkel, vagy a férjemmel, illetve itt van a 2 éves kifiam, és 5 hónapos terhes vagyok... Mindezek mellett egyedül viszem a saját vállalkozásomat..

Úgy érzem, hogy semmiből nem maradtam ki... :)

24/N

2011. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

"Már nagykorú vagy, "felnőtt". Nem sok beleszólása van ebbe bárkinek is."


Kivéve persze ha apucival meg anyucival kívánja magát eltartatni.

2011. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

Ha 18 évesen nem is...de olyan 20-21 évesen érdemes szerintem szülni az első babát.

Nekem is van egy fiam most lesz 2 éves jövő hónapba.Én 28 éves vagyok.Tehát 26 voltam mikor szültem.

Már volt egy hozzászóló akinek a szövege egy az egyben igaz rám sajnos..."Ideges vagyok, türelmetlen, fáradt, és kialvatlan, depressziós. Pedig van segítségem, és férjem is." Mivel nem szültem fiatalon ezért nem tudom milyen lett volna akkor,de az biztos,hogy sokkal több türelmem s erőm lett volna a gyerekhez mint most van.

2011. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ha el tudod tartani magatokat,lesz apja 1-2 év múlva is akkor nincsen gond.

Az a baj,hogy ez a lehető legritkább esetben válik valóra,általában apuka lelécel,anyuka meg a nagyszülők nyakába varrja a gyereket anyagi meg mindenféle szempontból.Na EZ baj.

Régi időket hülyeség felemlegetni,akkor más világ volt.

2011. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én is így terveztem az életem,de sajnos a sorsom másként alakult,és 29 évesen szültem az elsőt,így nem lesz nagy korkülönbség a gyerekeim között,ahogy szerettem volna,sőt az sem biztos,hogy lesz még.

Egyszóval hajrá!

2011. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%

Én 18évesen szültem, nem bántam meg!

Rengeteg türelmem van a kisfiammal szemben, imádom őt!

Soha semmiért nem csinálnám vissza, mondjuk én soha nem jártam bulizni,nekem az volt inkább a kikapcsolódás hogy be ülünk valahová beszélgetni a barátnőkkel, a picivel együtt is be tudok ülni egy cukrászdába.

Szóval életem legjobb döntése volt hogy megtartottam, apukával együtt vagyunk imádjuk egymást:)

Nem a nagyszülők tartják el, bár én csak gyest meg cspt kapok, de apuci jól keres, így semmiben nem szenvedünk hiányt:) Szerintem 10év múlva nem lenne ennyi türelmem, ha lesz kis tesó, akkor őt 25évesen szeretném,később nem!

2011. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szép dolog a gyereknevelés ,de előtte élni kell !
2011. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
NEM!!
2011. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
46%

Szép dolog a gyereknevelés ,de előtte élni kell !


Miért,ha gyereked van meghaltál?

Én speciel ugyan azt az életet élem,mint előtte,csak nem járok el itthonról dolgozni,és sokkal boldogabb vagyok.

2011. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
09:29-essel teljesen egyetértek!
2011. ápr. 22. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!