Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok így viselked...

8 hónapos babátok így viselkedik? Miért lehet?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz 8 hónapos. Szinte egyik napról a másikra nem alszik éjszaka, pontosabban 1-2 óránként ébred. Ez így megy már 3 hete. Próbáltunk már vele aludni, de akkor sem nyugodt, ugyanúgy fölkel. Fogalmam sincs, mi ébreszti fel, pocija, foga, vagy más? 2-3 naponta kakil, pukizni szokott, van 6 foga, és nem érzem, hogy újabb jönne.

Emellett nappal is nyűgös, kézben elvan, ha leteszem akkor kb. 5 percig van el. Ezelőtt mindig nagyon jól eljátszott egyedül is. Enni sem hajlandó, amiket ezelőtt megevett, azokat is elutasítja, csak szopizni akar. Szopizni viszont állandóan.

Vajon mi lehet ez?


2009. márc. 4. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem foggyanús...

Hacsak nem valami betegség lappang benne,de reméljük nem.

Ha nem eszik, és nappal is nyügi, akkor a foga lehet.

Próbálj meg adni neki valamit, homeos camomillát, vagy én FLP-s Aloe vera activarort adok neki. Ez nyugtatja is, és csökkenti a fájdalmát is.

És türelem, el fog mulni:-)

(nálunk a december-január volt ilyen, most helyrejött)

2009. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom ki az a kedves anyuka aki ezeket a homeopátiás cuccokat ajánlgatja, de tudja, hogy csak egy rosszul kiválasztott szerbe bele is lehet halni???? Először mindenki olvassa már el, hogy mi az a homeopátia könyörgöm!!!
2009. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Na, végre valaki megírta!
2009. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha a saját babámról írtál volna! Nálunk is 6 fog van és én arra tippelik, hogy jön a többi foga is. Kaja nem kell,csak cici. Őrület:) Én annyit csinálok, hogy adok neki este Viburcol kúpot (ez is homeós, nálunk bejött), így kb. 4-5 órát is alszik egyhuzamban éjjel.
2009. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha szeret szopizni akkor a gyerek szex mániás:)

adjá neki a spangliból(fűből) oszt azonnal jobban lösz:D

2010. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!