Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól intenek a...

Hány hónapos kortól intenek a babák "pá-pá"-t? 9 hós babátok már tudja?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
8.5 hósan intett pápá- t az én lányom , szerintem 9 hósan már tudnak integetni
2009. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányom 8 hónaposan kezdte el, de szerintem ez is annyira babafüggő. Biztosan van akinek már korábban és olyan is akinek később. Ne siettesd. Mutasd nenki sokszor és pár nap alatt megtanulja:)

2009. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

8,5 hónapos kislányom ha mutatom neki akkor néha "pá-pá"-zik,vagy rázza a kezét.

Most tapsizni szeret inkább,vagy ha énekelem neki a "süti-süti pogácsát" akkor is összerakja a kis kezét. :)

Boldog babázást.

8,5 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen babafüggő. Nekem egyébként minden téren nagyon fejlett kisfiam van, szinte mindent korát meghaladóan csinál, de "pá-pá"-t eddig (tegnapig) még egyáltalán nem integetett. Pont tegnap, 10,5 hónaposan integetett először nagymamának, akit most kicsit régebben látott és megörült neki, hogy látja.
2009. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 9.5 hós,és 1 hete int pá-pá-t.Nagyon cuki.
2009. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hónapos kisfiam tegnap előtt próbálta először. Akkor még csak felemelte a kezecskéjét utána bekapta. Tegnaptól meg már rendesen rázza. Nagyon édes. Szerintem ha megmutatod neki nemsokára fog integetni.:D

2009. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!
2009. márc. 4. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!