Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mirelit sóskát hogyan főzhetem...

Mirelit sóskát hogyan főzhetem meg a babámnak főzelékként? Mit csináljak a fagyasztott péppel? Mennyi ideig kell főzni?

Figyelt kérdés
Szabad egyáltalán mirelitet?
2009. márc. 4. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a krumplival (amivel sűrítem) együtt teszem fel főni. Tehát ugyanannyi ideig főzöm, mint a krumplit. Én is fagyasztottat használok, de nem boltit, hanem házilag lefagyasztottat. A boltinál nézd meg a csomagoláson, hogy csak sóskát tartalmaz-e!!! Ugyanis a mirelit spenótot sokszor tejszínnel, más ízesítőkkel, adalékanyagokkal ízesítve fagyasztják, így a mirelit termék tartalmaz olyat is, amit én még nem adnék a babának.
2009. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, megint én vagyok, a mirelit spenót esetében tudom, hogy ízesítik, lehet, hogy a sóskát nem szokták.
2009. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Saját sóskám nincs sajnos!
2009. márc. 4. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!