Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen jó időben mit adtok 15...

Ilyen jó időben mit adtok 15 hónap körüli babátokra kintre? Mert elég csaloka az idő még nem?

Figyelt kérdés

Válaszokat előre is köszi csak nem szeretném hogy melege legyen de azt sem hogy fázzon.

Harisnyát adtok még rá vagy csak zoknit?


2011. ápr. 19. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha homokozóban fog játszani, adok alá harisnyát, ha csak sétálunk, vagy kimegyünk az udvarra, akkor nem.

Persze csalóka az idő, ilyenkor lehet megfázni a legjobban.


hosszú ujjú body

harisnya vagy zokni

nadrág

vékony pulcsi

melegítő felső vagy széldzseki

sapka

cipő

2011. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
harisnya, vékonyabb naci, hosszú ujjú body, vastagabb kardigán. Van nálam mindig egy +dzseki, ha kellene és sapit is viszünk, de ma pl nem kellett, itt 23 fok van (vééééééégre :D)
2011. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, ha fúj a szél, akkor adok alá harisnyát!
2011. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Delelott nalunk meg csak 15 fok volt, igy body, vekony pulcsi, kardigan, tavaszi kabat volt felul, harisnya, melegito naci alul, es sapi, mert a szel is fujt. Delutan, ha melegebb lesz, akkor a kabit leveszem, de a szel miatt a sapit hagyon, mert erzekeny a fule a kisfiamnak. 15 honapos.
2011. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy én öltöztetem alul a fiam? Én már rövid ujjú bodyt adok rá, és arra egy bolyhos pulcsi. Alul térdzokni és farmernadrág. Dzseki, amiből a belsejét ki lehet szedni, az is egy bolyhos kardigánnak felel meg, így az a kocsiban van, a vékony dzseki felsőt ráadtam még, mikor mentünk és a kocsiban ült, de mikor kivettem és sétált, akkor azt is levettem róla. Én ugyanígy voltam (rövid ujjú póló és bolyhos pulcsi) és szakadt rólam a víz. Sapit adok rá, nyári füleset. Tegnap a játszón is így volt a 17 hóanpos fiam, sőt akkor nem is bolyhos pulcsiban, hanem vékonyabb hosszú ujjúban, ha elbújt a nap, adtam rá a dzsekit.
2011. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat.

Akkor jol öltöztettem fel a kislányomat csak féltem meg nem fázzon...

2011. ápr. 19. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak 13 hónapos a lányom de hosszú ujjú body vastag harisnya és vastagabb vászon ruhácska. Így voltunk idáig az udvaron. Most megyünk el ruha helyett poló és farmerneci és viszünk egy kord kabátkát :)
2011. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk árnyékban van 21 fok, az előbb jöttünk haza. Én rövid ujjúban voltam, annyira meleg van, főleg a napon. Kisfiam másfél éves, egy lenvászon gatyó volt rajta zoknival, felül pedig egy hosszú ujjú body, rajta egy rövid ujjú póló. Ráadtam először még egy belül polár anyagú pamut pulcsit is, de azt le kellett vennem róla, mert csatakra izzadt benne.
2011. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Húú, akkor lehet én is alul öltöztetem a babám vagy nem tudom, de itthon (bp.), nagyon meleg van!

Én, hosszú ujjú body,kismellény, harisnya, naci , zokni ,cipi.

Vittem magammal 1 melegebb pulcsit is,de nem kellett!!!

Én meg 1 szál pólóban voltam,és ömlött rólam a viz!!Kb,1 órája értünk haza.

1éves a fiam!

2011. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!