Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hízik 8 hónapos...

Mennyit hízik 8 hónapos babátok? Kompozik mellette?

Figyelt kérdés
Nekem 2 héttel ezelőtt is -5 dkg-ot mértek meg ma is -5 dkg-ot. Kompozik és nem eszik túl sokat. Ma elveszem tőle a kompot, hátha lejárja vele magát.
2011. ápr. 19. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Enyém is 8 hónapos, elég jó étvágyú, mióta hozzátáplálom, de mellette még 5x szopizik is - szóval úgy kell inkább visszafogni néha, pedig fôleg csak zöldeket kap. Nem mérem túl gyakran :) de összesen 400 gr-t hízott 2 hónap alatt, most 8 kiló. Most már áll és mászik, úgyhogy kezd izmosodni a hurkák helyett.


... én nem sok jót hallottam a kompról - hátráltatja a mozgásfejlôdést és késôbb tanulási zavart okozhat. Az a jó, ha mindig magától jön rá mindenre a saját ritmusában - mászás, állás, ülés, járás -, segédeszközök és erôltetés nélkül.


Szerintem ebben a korban kezdenek nagyon kiváncsiak lenni mindenre és nem mindenkinek egyformán a kaja a legérdekesebb. Ezért nem baj, ha csak olyat kap fôleg, amit szeret, és azt lassan, türelemmel, nem egymást kergetve, hanem lehetôleg minden érdekeset elpakolva a környékrôl tudja megenni.

2011. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!