Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9.5 hós babának milyen köptető...

9.5 hós babának milyen köptetőt lehet adni?

Figyelt kérdés
Eddig szárazon köhögött sinecod cseppet írt fel a gy.orvos, de szerintem most már köptető kellene, mert nem akar felszakadni neki.
2009. márc. 4. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz Rinathiolt, acc 100-at, de szerintem a legjobb a lándzsás útifű szirup, hacsak nincs valamilyen fű-fa-virág allergiás a családban, de a lándzsás útifű azoknál is ritkán vált ki allergiát.
2009. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fluimucil, Ambroxol Q (nekünk mind a kettő jól felszaggatta!!!)
2009. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 4. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
A 9 hós lányomnak Ambroxolt írt fel a doki. Most ezt issza. Mikor 4 hósan megfázott, akkor meg Halixolt.
2009. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Stodalt. 6 hónapos kislányom megfázott, csúnyán köhögött. Ez sokat segített. Homeopátiás, még kiíratni se kell. Mindenféle köhögésre (száraz és hurutos) jó.
2009. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. márc. 4. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Stodal.Az én 9.5 hós fiamat pár nap alatt rendbe hozta homeopátiás.Ártani nem árt.Hurutos(köptető hatás) és száraz köhögésre(csillapító hatás) is használható.
2009. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 4. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!