Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy megyünk igy nyaralni?...

Hogy megyünk igy nyaralni? Nem marad a gyerekülésbe 20percnél többet!

Figyelt kérdés
8,5hónapos fiam egyszerűen nem marad a gyerekülésbe.max 20percet,de azt is úgy,ha"szórakoztatom".Hogy fogunk igy nyaralni menni,5órás lesz az út.20perc után nekikezd üvölteni,feszeng,ordit,aztán már vörösödik úgy ordit...szörnynű...más baba még alszik is benne,na hát ő....annak is örülnék ha csak el lenne normálisan benne...most vettünk pár hete gyerekülést,dönthető is,kényelmes nagyon,de ő utálja,és a babakocsiba is ugyanezt csinálja félóra után,ki kell vennem mindig,de itt nem vehetem ki....mit csináljak?Ötletek?
2011. ápr. 18. 21:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
most vettük nemrég a gyerekülést,majdnem 40 ezer ft-ért,hát másikat nem veszünk az tuti,direkt olyat választottunk,ami dönthető is,meg 3éves koráig tudja használni.Nem a gyereküléssel van gondja,hanem magával az üléssel egy idő után,mert mondom,a babakocsiba is ezt csinálja félóra után.Igen,a dvd még nemigazán köti le őt,bár a tv-t azt szereti,szokta nézni olykor.Mindig hátul ülök vele én is,bár én is nagyon rosszul vagyok,valaki talán irta is,volt hogy meg kellett állni,mert olyan hányingerem lett....elöl semmi bajom,de hátul...pláne ha még oldalra is kell néznem ugye hogy szórakoztassam a fiam...
2011. ápr. 18. 22:48
 12/16 anonim ***** válasza:

nem jó az se, ha teljesen ledönthető lenne az ülés. nagyon nem biztonságos mert ha van egy baleset és a baba fekszik, túl nagy g-t kap a kis buksija.

menjetek el addig hosszabb utakra.

mi alvásidő előtt indultunk, tápit kapott az autóban és elaludt rajta, aztán mikor felébredt egész jól elnézelődött, hátradöntöttük az első ülést így kilátott!

pár olcsóbb új játékot is vettünk neki amik még nagyon érdekesek voltak és vittük a kedvenceket is. aztán begurultunk mekibe és vettünk neki sültkrumplit, na azzal is elvolt vagy 20 percig :D


addigra próbáld beállítani neki az alvást! nem jó, hogy fél órákat alszik, nagy már ahhoz, hogy ennyire rövideket aludjon. napi 2x kéne aludnia és azoknak 1,5-2 órásaknak kéne lennie. tudom nem egy könnyű feladat de már időszerű és hidd el, az utazás szempontjából (is) nagyon jó lenne ha 2 órát tudna aludni!

2011. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hordozóban is üvöltött?ha nem,akkor abba nem fér már bele?

amúgy meg vidd fel a lakásba az ülést,és ismertesd vele.minden nap ültesd bele és úgy játszatok,hogy szokja

2011. ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nekünk is ismerős a helyzet.Kisfiam 10 hónapos lesz,és semmibe sincs el,sem a babakocsiba sem a gyerekülésben!2 hónapja magátóleszokott a cumiról,amíg volt neki addig szépen elnézegetett,de most már semmi sem tetszik neki!Nekünkpár dolog jön be,de az is csak rövid időre,ha gondolod próbáld ki talán segít!Az egyik a teáztatás,amíg van a cumisüvegbe iszi,addig semmi baj!A másik a felfüggeszthető játék,egy darabig azt is elbögyözi!Mást én se tudok vele csinálni,meg természetesen próbálom szórakoztatni!Jól el van a kulccsal,a napszemüveggel...!Egyébként nálunk a mai napig fél órás alvások vannak,naponta 3szor,és akárki akármit mondd iylenről nem tudod leszoktatni,én is próbáltam,majd ha ő úgy érzi leszokik róla!

Remélem tudtam segíteni egy kicsit,tudom milyen kiborító tud ez lenni!!!!

2011. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok,annyit még elfelejtettem írni,hogy még az üres üditős flakon,és a zörgős zacskó is bejön egy kis időre!
2011. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi nektek.A hordozóba is ezt csinálta,de abba már 2hónapja bele sem fér.Több mint 10kg-s kicsi fiam van...:) A alvása nem hogy jobb lenne,egyre rosszabb...csak félórákat alszik.,naponta2x,ritka mikor 3x.Van hogy 6-7órát fel van egyhuzamban,és csak akkor is félórát alszik utána.+éjjel ugyanúgy kel csomószor.....nagyon fárasztó már...majd összeszedek neki akkor mindent ami érdekelheti.Inni ő csak annyit iszik amennyit kér,hiába van tele a cumisüvege.Naponta megissza a 3-4-5dl-t,mikor mennyit.
2011. máj. 13. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!