Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a babám. Egy hete...

3 hónapos a babám. Egy hete kevesebbet eszik, és evés közben cirkuszol. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tápszert eszik, Beba Aktívot. Eddig semmi baj nem volt vele, most alig 70 grammokat eszik. Egy hét alatt nem is hízott semmit.
2009. márc. 4. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
fogzás miatt is csökkenhet az étvágy!
2009. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem gondoltam, hogy ilyen korán már jöhet a foga.
2009. márc. 4. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 hónapos és ugyanez van. Neki nem jöhet a foga. Egyszer 130-at, egyszer 60-at eszik, nem tudom kiismerni. Kétségbeestem.A kisfiam Milumil HA Start-ot eszik. A védőnőm nem segít, ki sem jár.
2009. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

3,5 hós a fiam, anyatejes, de mérem. 80-130 között ingadozik a kaja, napi 6* eszik. Azt ne várd, hogy egyformán egyen, akkor se ha tápszeres, hisz Te is kiakadnál ha három óránként ugyanannyi mennyiséget eléd raknának és azt meg kéne enned. Se többet, se kevesebbet.

Bízz a babádban, tudja, hogy mennyi az elég neki.

Jó babázást!

2009. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ekkor kezdte,nem akart szopni,hisztizett. Én meg sírtam fölötte. Most négy hós múlt,még mindig csak szopik, eddig hízott ,bár kevesebbet evett,a múlt héten viszont semmit:( nehéz elfogadni,hogy nem eszik ugy, mint régen, de ez van, nem lehet őket tömni. Neki most így a jó! Ha huzamosabb ideig nem nő a súlya,szólj a dokinak!
2009. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2009. márc. 4. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!