Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem el? Pár...

Hogyan készítsem el? Pár csepp citrommal? V inkább csak naturon? Cukrot, mézet, édesítőt nem szeretnék neki belerakni.

Figyelt kérdés
fiam 10 hós múlt, és szeretnék neki pickwick gyerekteát adni. hogy készítsem el? meddig fogyasztható? pár csepp citrom nagy gond? mennyiségileg mennyi vízben mert itt utánnanéztem és van aki 2dl-be, van aki 2l-be tesz 1 filtert.
2011. ápr. 18. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

két literhez adtam két filtert

tehát liter/filter


citrom lehet és ha nem akarsz cukrot lehet nyírfacukrot is tenni mindent csak mézet nem.


hüthető is és úgy két napig eláll

2011. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan rakhatsz bele citromot, már a csecsemőknek is lehet adni, ha csuklanak. A mennyiséget tapasztald ki inkább Te, nekem a 2 liter/1 filter olyan semmilyen ízű volt, hogy csak na...
2011. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 hós babámnak 2 deci vízbe rakok 1 filtert. Semmivel sem ízesítem, így is nagyon finom. Én is így szoktam inni :)
2011. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, és pont úgy adom neki, mint az utolsó hozzászóló.
2011. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem teszek bele semmit,1.mert ekcémás és a citrusféle nem tesz jót neki,2.mézet még nem nem szabad!!!3 decibe 2 filter.És szereti...
2011. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!