Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám már nem akar...

8 hónapos babám már nem akar szopni! Mit adjak Neki, hogy kellő tápanyaghoz jusson? Probiotikus tejpép elég vagy muszáj tápszer?

Figyelt kérdés

Eszik már mindenféle zöldséget, gyü,ölcsöt, pulykát, csirkát, halat, sajtotm túrót, kefirt, joghurtot.

Reggel este cicizett de az utóbbi napokban egyszerűen hiába kínálom nem kell neki. Én ilyet még nem láttam.

Azt hittem úgy kell majd kínkeservesen 2 évesen leszoktatni a szopiról, aztán érthetetlen de nem elválasztotta saját magát.

Volt már így valaki?

Ez baj? Ha kell tápszerr mégis milyet adjak neki? Mindig anyatejes volt, gőzöm sincs milyen tápszerek vannak, milyen korban melyiket? HA-s meg HR-es?? Mit jelentekek?

Gőzöm sincs!


2009. márc. 3. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért, de siettem mert ideges vagyok h nem szopik...
2009. márc. 3. 22:09
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Jelen pillanat ugyanebben a cipőben járok. Egyik napról a másikra egyszerűen elutasítja a cicit a 7,5 hós babám. Én is azt hittem, hogy majd milyen baromi nehéz lesz elválasztani, erre tessék! Pedig annyira óvatosan kezdtük direkt a hozzátáplálást is :(

Tápszert nem fogadja el, nem tudom mit fogok csinálni.


Bocsi, hogy nem tudtam segíteni... Én a mai napot már végigbőgtem emiatt.

2009. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

nyugodj meg:))

és az 1. válaszoló is...

adhatsz neki tápszert, igen, szerintem kevésbé drasztikus nekik a váltás mint a tejpépnél.

a doki felírja a tápszert, kérdezd meg, h mit ajánl. nem kell HA-s, ha nem volt tejérzékeny a családban. a másik pedig AR-es(anti reflux). :)

szal ha nem volt beteg, akkor mehet a sima tápszer.

az, hogy melyik, szerintem tök mindegy. bár én a humanat javasolnám 4 hótól 2-es prebiotikus. nincs habja ha megcsinálod, olyan igazi kis tejszerű.

2009. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak írnám, hogy azért ne keseredj el!

Biztos tudják a babák, hogy mi a jó Nekik. Lehet hogy már érettek az elválasztásra. Nem lesz semmi bajuk!

Köszi a válaszokat!

2009. márc. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!