Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet az, amit én...

Miért nem lehet az, amit én akarok? Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

elegem van a családból főleg a férjeméből.

13 hós a kislányunk szerintem egy ennyi idős babának

nincs szüksége arra hogy édességekkel tömjék.

anyósom meg a családja pedig ezt teszi.

múltkor ott voltunk és adtak neki piskóta tallért,

csokinyuszit. és milyen a gyerek?-- PERSZE HOGY

ESZI AMIT ODAADNAK NEKi -hiába szóltam hogy ne csinálják

nem szeretem,..ráadásul idegen rokonok is voltak ott

azok is adták neki és folyton teával akarták tömni.

én meg nem mertem szólni nekik nehogy megbántsam a férjem

rokonait..de kezd ebből elegem lenni.

HADD LEGYEN MÁR AZ AMIT ÉN AKAROK ÉN VAGYOK AZ ANYJA

miért kell direkt ellent mondani..és ha véletlenül

megszólom őket én vagyok a SZAR..

arról már nem is beszélek hogy a boltos nénik meg mindenki az utcból csókolgatni akarják

ÚTÁLOM EZT.

köszi hogy elolvastátok..megkönnyebbültem.


2011. ápr. 18. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Isnerős nagyon a szitu,ha mondom,hogy nem kell neki a csoki,akkor én vagyok a gaz,szívtelen alak,aki semmit se akar adni a saját gyerekének!Mert ő-ált apósom-olyan szívesen vette neki és NEKI vette,ne rakjuk el,egye meg!És akkor mondom,h de nem fog ebédelni,vacsizni,akkor meg ettől nem lesz semmi baja.Még jó,h csak havonta megyünk oda.messze laknak,ennyit elviselek vhogy...
2011. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem engedném még rokonoknak se! Szépen szólnék, hogy ne!

Idegeneknek meg csókolgatni mit képzelnek nekik simán megmondanám h nem,mert NEM.c DE komolyan az nem gáz. Az anyukája vagy, a férjednek pedig ki kell melletted állnia.

2011. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem itt kellene panaszkodnd, hanem bátran kiállnod a saját véleméyned és a babád érdeke mellett. Az anyukája vagy egy kisgyereknek, nem lehetsz nyuszi!!

Ha ezért valaki megharagszik rád, akkor az legyen az ő baja. Én már összevesztem az anyukám nővérével a rengeteg Kinder-csoki miatt, amivel a fiamat akarta tömni. KEzdtem szép szóval, nem ment, meg se hallotta. Na utána már nem finomkodtam, és ebben a helyzetben nem tud érdekelni, hogy rokon vagy idősebb mint én.

2011. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

Abszolút megértelek!!!

Az én anyósom is kb ilyen...a kisfiam még csak 4 hónapos, de már most kiborít...én már most megmondtam, hogy 2 éves koráig nem nagyon szeretnék adni neki édességet, felesleges cukrot...erre kinevetett....azt hittem felrobbanok!!!!!

Sajnos én úgy veszem észre, hogy az ilyen embereknek hiába mondasz bármit, nem értik meg...KEMÉNYÍTS BE!!!!

Ha kell, kicsit határozottabban szólj, és bár tudom hogy nem jó megoldás, én megmondtam, h ha nem tartják be az én szabályaimat, akkor nem viszem a gyereket hozzájuk!

Sok sikert és kitartást és ha bármiben tudok segíteni, írj!! :)

2011. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!