Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldre vinném (nyáron lesz...

Külföldre vinném (nyáron lesz 1 éves ) babámat. Mivel utazzunk?

Figyelt kérdés
gondoltam repülőre,vagy autóra.Olaszországba mennénk,apa ott dolgozik.lehetséges ez szerintetek?azon is aggódom,hogy a kiságyban alszik,amit nem tudnék kivinni...és ha hazajöttünk,elaludna újra benne?vagy mellénk szokna?mit tanácsoltok?
2011. ápr. 18. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát akármi lehet.

Nekem még cska fél éves a babám, de már repült is és már 3x aludtunk máshol. nem szokott meg semmit. ott is jól érezte magát.

autóval 500 km-t mentünk az szerintem rosszabb volt, habár szinte végig aludta napközben, mert úgy idözítettünk hogy 10-kor indultunk akkor laudt majd megálltunk ebédelni, aztán játszott kicsit és megint aludt.

repülön kitudtam venni a hordozóból, ott a kezembe volt sokat, figyelt mindent, imádta.


ha mellétek szokik 1-2 hét alatt az sem baj mert majd otthon elszoktatod kb 3-4 nap és már nem akar melletted aludni.


ne aggódj feleslegesen, nekem a babám imád mászkálni, már étterembe is rengeteget voltunk. mindig idözíteni kell, hogy úgy jöjjön ki hogy ö ne legyen éhes.

2011. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Repülővel. Pici még a baba. Autóval kalkuláld bele az állást is, amit a határon töltesz + hamar elunja magát. Nekünk 10 hós a kislányunk, mi jövőre megyünk nyaralni, repülővel.


Hamar mellétek szokik. A mi kislányunk is kiszokott mellénk, majd 3 nap alatt vissza is szokott a kiságyba. Most, h beteg, nyűgös volt, csak mellettünk alszik, szeretném ismét a kiságyba szoktatni, megvárom amíg meggyógyul. Ha véletlen sikerül becsempésznem este, éjjel felkel sír, hiányol, amint kihozom csendben van, alszik. Férjem hajnalban dolgozni megy,muszáj pihennie. Szóval én a kiságyra szavazok.


Kellemes nyaralást! :)

2011. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

az attól függ, Olaszországba hova mennétek.

Az én lányom 4-5 óra autóutat bir ki úgy, hogy 2-3 alkalommal megállunk. Ha alvásidőben indulunk, amig alszik, nem állunk meg, mert arra mindig felébred.

Fiammal 20 hónaposan utaztunk repülőn, az első 4-5 órát is jól viselte, de a többi szenvedés volt.

Ezeket mérlegeld.

A kiságyról annyit, hogy a fiam 10 napos nyaralás után nem volt hajlandó a kiságyban aludni. Ahányszor beraktam, ordított. Ha elaludt a mi ágyunkban, mindig felébredt amikor átvittük. Kész kinlódás volt a következő 2-3 hónap. Akkor kapott új ágyat, visszaszoktatás után nem volt gond vele.

Ezért, bárhova megyünk utazóágyat viszünk magunkkal, nehogy a most 1 éves lányommal is úgy járjunk, mint a fiammal. Ezt akár olaszországban is megvehetitek, lehet olcsóbb is mint itthon.

2011. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.autóval,este mennénk,ha úgy mennénk,még nem döntöttük el,de talán akkor a repülő jobb megoldás.megnyugtattatok...azt hittem,ez morbidnak fog tűnni,de örülök,hogy nem így van :)
2011. ápr. 18. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!