Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik naptető jobb szerintete...

Melyik naptető jobb szerintetek a babakocsira és miért?

Figyelt kérdés

Szeretném valamelyiket megrendelni. Funkciójában milyen különbséget láttok?


[link]


vagy


[link]


2011. ápr. 17. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A második szerintem jobb, mert szúnyogháló is.
2011. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert én is nézegettem ezeket. Az első nekem jobban tetszik abból a szempontból, hogy talán nem csak a fejét védi a naptól. De nem tudom, hogy mennyire van védve a lába, combja, ha rövidnadrágban lesz.
2011. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is neten néztem az elsőt, de szerintem nem tűrné meg a gyerekem a kocsin, mert nem látna ki rendesen (pl. oldalra).

A másodikat semmiképp nem venném, totál "be van zárva" a gyerek.

2011. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...szóval inkább napernyőt vennék.
2011. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Hát, igen, én is ezeken a gondolatokon mentem át. Talán mégis az elsőt venném. Szerintem a másodiknál egy szúnyog, ha akar, simán beszáll alá, valahogy nem tudom elképzelni, hogy hatékony védelmet nyújtana szúnyogok ellen (bár jó lenne!). Az első mintha sokkal nagyobb mértékben lefogná a napot, szerintem a lábat is árnyékolja. Nekem a kisfiam inkább a másodikat nem tűrné meg, ha lehajtanám elé, szerintem feltolná. Hát, még agyalok rajta. A napernyő se rossz, de valahogy ezt praktikusabbnak találtam. Még egyszer köszi mindenkinek!
2011. ápr. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!