Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire igenyli 8 honap...

Mennyire igenyli 8 honap koruli babad hogy egyudt jatszatok?

Figyelt kérdés
a kisfiam 8 es fel honapos es en ugy veszem eszre hogy nem igazan igenyli hogy egyudt jatszunk.nagyon jol eljatszik magaban es ha melle ulok hogy jatszunk nem mutat kulonosebb erdeklodest.szoktunk jatszani egyudt pl plusslabdat nagyon szereti most vagy az autoit gurigatni vagy nezegetni baba konyveket de nem sokaig erdekli igy a jatek.inkabb egyedul szeret jatszani.masnak is van igy vagy mas babak jobban szeretnek az anyukajukkal jatszani?
2011. ápr. 17. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy emlékszem ebben az időszakban nálunk pont az volt, hogy alig tudtam elmenni mellőle. Mondjuk nálunk akkor kezdődött a fogzás. Igazából a mai napig a lányom igényli, hogy sokat legyek vele. Ő is eljátszik azért magában is. Szerintem ez gyerekfüggő. Vannak ilyenek is és olyanok is. Örülj neki legalább tudsz tőle nyugodtan tenni-venni...
2011. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hú,az én kisfiam is folyton jön utánam:) most 9 és fél hónapos.de 8 hónapos kora körül kezdődött.ilyentájt mondják ezt szeparációs szorongásnak,úgy tudom.addig teljesen jól eljátszott egyedül.valahol- örülj ennek,amíg el nem jön a ,,másik,, korszak,mert én úgy érzem,néha már túlzás,amit csinál...amint észreveszi,hogy ,,leléptem,,sírva kúszik utánam :)))
2011. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
poont tombolt a szeparáció....nagyon igényelte. mondjuk ő kicsi baba kora mindig igényelte a társaságot. ami jó volt, hogy 8 hós 1 hetesen kezdett el mászni, az kicsit lekötötte jobban. de alapvetően még mindig azt szereti, ha együtt játszunk, pedig már lassan 2,5 éves lesz. persze mr nem sír és elfoglalja magát ha dolgom van. de sztem ezt egy 8 hóstül ne várjuk még el. :)
2011. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdettől fogva igényli a társaságot a kisfiam. Öt hónapos korától kúszik, azóta sírva kúszik utánam, ha kiugrok a konyhába. Most 8 hónapos. Nem igazán tudok tőle semmit csinálni. Most meg már feláll minden bútor mellett és ott kell mellette ülnöm, mert elesik és koppan a fejecskéje. Ő kétemberes baba. Nagyon örülnék, ha csak 10 percet eljátszana egyedül úgy, hogy nem akarja a fiókot nyitogatni, vagy felállni. (Ugyanis a fiókkal elvan percekig, csak azt nem engedem neki.)
2011. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy kesobb ez nalunk is meg fog valtozni.meg csak kuszik korbe korbe ,elore hatra a babam de meg nem maszik.mostanaban picit tobbet igenyli hogy vele legyek mint mondjuk 2 hete mert most mar allni szeretne es belem kapaszkodik hogy folallitsam ,nyujtogatja a kezet felem de egyebkent nem igazan szeret velem jatszani.nagyon ritka.inkabb eljatszik a korulotte levo jatekokkal.egy reszt orulok neki legalabb tudom a dolgomat csinalni
2011. ápr. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!