Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez hasfájás, görcs lenne?

Ez hasfájás, görcs lenne?

Figyelt kérdés
Szoptatás közben kisfiam pár perc szopás után összerezzen bevörösődik és van, hogy elkezd sírni, ez kb 15másodpercig tart, majd megint folytatja az evést, de egy idő után megint kezdődik? Görcsölhet a has? Mit tehetek? Sokszor felveszem böfiztetni, de ez sem segít. 3 hetes
2011. ápr. 17. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Infacol, espumisan van hasfájásra( bár szerintem ezek csak felesleges pénzkidobásra jók, de lehet nektek segítene).

Inkább a gyerekorvossal írass fel görcsoldót, olcsóbb és hatásosabb is a fent említetteknél.

Ha eléri a 4 hetes kort kipróbálhatod a gripe watert, nálunk ez volt a legjobb.

Tipikus hasfájós szituáció, amit leírtál.

2011. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit írtál azt gyógyszertárba lehet kapni? Mi az? Köszi válaszodat!
2011. ápr. 17. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel

és igen ez sajnos görcs, a legjobb ha a doki ir fel valamit, de lehet ki kell h probálj több mindent, mert mindenkinek más válik be ahogy én tudom...nem minden baba egyforma.

2011. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekünk a doki espumisant és infacolt írt fel.ezek görcsoldók,segítenek a babáknak jó sokat pukizni :)az elsőt csepp, a második szirup féle.én ezek mellé még megpróbáltam az édeskömény teát.gyógyszertárba vettem édeskömény szemeket és forralt vízbe áztattam.mindennel próbálkoztam,több-kevesebb sikerrel :)aztán 3 hónapos kora után ,,kinőtte,, :)

mindhárom kapható gyógyszertárban

2011. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!