Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szabadidőtökben...

Anyukák, szabadidőtökben (amikor nem a babával vagytok), miket csináltok? Heti-napi mennyi időt jelent ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
itt ülök és irkálok :) napi 1-2 órát, attól függőenmikor aludt el :)
2011. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amit fizikailag nem töltök vele az heti 3-4 óra ekkor az apukájával van a legtöbbször.

vagy vásárolok nézegetek és hetente 1 X hastáncolni járok egy órában ez az én szabadidőm heti egy óra.

Amikor alszik akkor meg igyekszem a lakást rendberakni vagy főzök ill. vasalok.

2011. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Takarítok, olvasgatok, és itt lógok.Persze mindez csak akkor, ha alszik.

Sajna nincs aki vigyázzon rá.Már fél éve fodrászhoz készülök:(

2011. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó volna a szabadidő kicsit, de csak ilyenkor van, ha elaludtak. Nap közben nincs lehetőség, az ikrek sem mindig alszanak egyszerre, 2,5 éves lányom meg már nem is alszik nap közben. Ilyenkor szoktam kicsit netezni, ha van még erőm.

Mivel a fiúk még szopiznak, nem tudok nagyon elszabadulni, meg borzasztó anyásak is.

Úgyhogy egyenlőre össze vagyunk nőve a gyerekekkel.

Ha el is megyek, a lányom jön velem, úgy kapcsolódunk ki kettesben.

2011. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés idő az amikor a kisfiam nincs velem,de akkor tanulok(egyetem),vagy itt ülök a gép előtt:) 7 hónapos a kisfiam
2011. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Netezek, a háztartást rendezem. Ha apa itthon van, akkor elmegyek bevásárolni, 3 havonta 1* fodrászhoz, ugyanennyi kozmetikus. Havonta dokihoz, mert várom a második babát:-) Ritkán megyünk a párommal moziba, ha a nagyi tud felügyelni. Nagyjából ennyi.

Heti 2-3 órát töltök külön a kisfiamtól összesen.

2011. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt, 21 hónapos a kisfiam.
2011. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyanom, hogy szabadidő, nincs, csak olyan, hogy nem vagyok a fiammal. Olyankor egyetemre járok. Ha itthon vagyok és tudok tőle valamit csinálni (akár alszik, akár nem, de inkább mikor alszik), akkor dolgozok itthonról, szakdolit írok, ha van időm, kötök, olvasgatok, kézimunkázok, néha virágot ültetek. Sokmindent szeretnék még, de útban a kistesó és minden energiámat elszívja. Ebben azórában már hulla vagyok.
2011. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak, ha este elalszik, akkor van szabadidőm. Este 8-kor szokott elaludni. Havi 1 műköröm még a szabadidőm, de az rohanás oda és vissza is.
2011. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha apa itthon van akkor csinálok meg a lakásban minden olyat amit a kisfiam mellett nem tudok(7 hós).

Intézem a napi bevásárlást, este főzök.

Ilyenkor ha elaludt és minden készen van akkor kis netezés,tv-zés.

Szóval szabadidő nulla.

Talán ha nagyobb lesz, bár akkor sem lesz segítségem.

(Programok vannak most is , ne értsd félre, csak éppen hármasban)

2011. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!