Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csinaljam? Alma utan...

Hogyan csinaljam? Alma utan barack? Egyutt? Kulon?

Figyelt kérdés

a babam mar megeszik egy egesz almat,elkezdtem kostoltatni vele a barackot..de adhatom melle az almat is?

tehat adom az almat es melle kostoltathatom az uj gyumit?vagy az nap csak a barack?

a gyumiktol fuggetleul vacsira kaphat tejpepet?

total nem trudom..segitsetek legyszives..

4hos mult a bebim..szopik de elkezdett masfel orankent ehes lenni,azert kezdtem el,meg a doki mondta..hogy csinaljam?.ejjel is cicizik masfel orankent es mar kesz vagyok..valami utemtervet irnatok h atlassam..koszonom elore..


2009. márc. 3. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Kóstoltasd meg vele a barackot és ha nincs tőle semmi baja(hasfájás,kicsattogás),akkor adhatod almával együtt is.Ha tejpépet adsz neki,akkor tehetsz bele almát és barackot is,vagy mind kettőt,szerintem vacsira is,csak akkor 1/3-nál több gyümi ne legyen benne,mert akkor hamarabb éhes lesz szerintem.Remélem segítettem.8 hós baba anyukája
2009. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egyet próbálj ki. Ha kipróbáltad és nincs tőle semmi baja (kiütés, pocakfájás, megfogja a székletét), akkor adhatod a többi napon már keverve olyanokkal, amiket szintén kipróbáltál már. Tehát ha az almát kipróbáltad és tudod, hogy bírja, akkor adj pár kanál barackot. Várd meg a másnapot és ha azt is bírja, akkor bátran keverd. Harmadnap próbáld ki a tejpépet (ezzel max. annyi szokott lenni, hogy kicsit megfogja az elején a babákat). Én úgy szoktam, hogyha kitapasztaltam, mi fogja, mi hajtja a lányomat, akkor egyszer ez, utána következő nap a másik, attól függően, milyen a széklete. Azért próbálj egyszerre csak egy újdonságot, hogy ha bármi baja van, akkor tudd, hogy mi volt a ludas. 9 hós kislány anyukája.
2009. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

HA már eszi az almát,kóstoltathatod a barackot önmagában is,de az almával is együtt.Nyugodtan adhatod neki vacsira a tejpépet.HA valamit kóstoltatsz,nem kell egész nap azt adnod.Sőt,az a legjobb,ha csak keveset,aztán kicsit többet másnap.Bár én azért nem vittem túlzásba a kóstolgatásra szánt időt.Főleg ezeknél a gyümiknél,mert ezektől az ég világon semmi bajuk nem lesz!Csinálhatod,hogy egyik nap csak alma,aztán almával barack,aztán csak barack,illetve a tejpépbe is kevergethetsz belőlük az íze kedvéért!Ha bevezeted a krumplit is,még jobban variálhatod a dolgokat.Adhatod külön-külön,de akár minden összetevőt ösze is turmixolhatsz...

Sok sikert:)

2009. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!