Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Úgy tűnik,...

Mit csináljak? Úgy tűnik, babámnak semmi nem ízlik: alma nyersen/sütve, sütőtök sütve, barack pürében. Talán az őszilé.

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2009. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
anyatejes?
2009. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4.5 hós, és anyatej+tápis, fele fele arányban. egy hete kezdtük, de nehezen megy, sehol sem tartunk...
2009. márc. 3. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még ráértek. Az én kislányom 6 hónapos , csak anyatejes. Most kezdtem kóstoltatni vele az almalevet. Semmiről se fog lemaradni, ha kicsit később kezdi el enni a bébipapikat. Nem szabad erőltetni. Lehet, hogy jobb lenne néhány hétre eltolni a hozzátáplálást. Lehet, hogy még neki ez túl korai.
2009. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod. csak sajnos kevésnek találta az orvos a 30 dkg/hó hízást,és ezért javasolta a hozzátáplálást. azt gondolom, kicsit még tényleg várok vele.
2009. márc. 3. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kb ennyi idősen kezdtem adogatni a babámnak ezt-azt. Semmi nem kellett neki, nem ízlett semmi. Vártam 1 hetet, újra kezddtem, szintén nem sok sikerrel, de aztán egyik napról a másikra megtáltosodott. Most 5 és fél hós, 1 hete váltottuk ki a tízóraiját. Tudják ők mi jó nekik :) Okos babók :)

Szerintem egyébként a hízása teljesen jó. Ennyi a minimum amit 1 hónapban hízniuk kell.

Ja és az nyém is 50%tápis 50% anyatejes

Üdv

2009. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk se ízlett a kicsinek semmi. Pedig főztem én is, vettem üveges kaját, mindent kipróbáltunk, amit lehetett. A mai nap hozott változást, kislányomnak végre tetszett a Nestlé-s alma-őszi-sárgabarack! :)

Próbálkozz többfélével, ha végképp semmi, akkor még hanyagold a zöldségeket, gyümölcsöket. Próbálj helyettük tápszer alapú tejpépet, hátha az bejön!

2009. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2009. márc. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!