Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg vagytok elégedve a Babé...

Meg vagytok elégedve a Babé termékekkel?

Figyelt kérdés
(sampon, popsi krém, testápoló)
2009. márc. 3. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak koszmó elleni samponunk volt,de azzal hiába mostam,semmit nem használt.:(Bár nagyon sok anyuka éppen arról számol be,hogy nekik eltüntette.Gondolom egyénfüggő!
2009. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a koszmó sampon szuper,a doki kutymák kréme nem hatott! A testápolóját is megvettem,de van benne némi parfüm,kicsit citromos illatú,ezért nem mertem rákenni,igy én használom. A tusfürdőjétől ujszülöttként nagy foltok lettek rajta,igy váltottunk fürdetőkrémre,ezt is én használtam el:)
2009. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a testápolót használom a kisfiamnál, mert nagyon száraz volt a bőre miután hazajöttünk a kórházból. Hiába használtam a gyógyszertári fürdetőt, ennek ellenére is nagyon száraz volt a bőre. Kétszer bekentem vele a kis testét és azóta csodaszép selymes a bőre. 3.700,-Ft volt, de megérte!
2009. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a sampont használom és szuper. Soha nem volt koszmója a ma már 10 hónapos kislányomnak. A többi terméket még nem próbáltam de ki fogom.
2009. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindet használom két nagyobbacska gyerekemnél újszülött kortól, most a harmadiknak is ezt fogom, aki pár héten belül születik meg.

Maximálisan elégedett vagyok, én a kukába dobtam a gyógyszertári kevert mutymurutyokat.

2009. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a testápolót használom,az arcára nem jó,de a testére nagyon bevált,mivel sokat kúszik,a kis térde mindig olyan száraz lesz,na arra nagyon jó.
2009. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 3. 17:20
 8/8 anonim válasza:
Nálunk nagyon bevált minden termék, ezzel fürdik az egész család, arckrémeket is innen használunk, sőt tavaly már a fényvédőt is ebből a termékcsaládból vettem a kislányomnak.
2009. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!