Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit varhatok a fogzastol?

Mit varhatok a fogzastol?

Figyelt kérdés
Ma vettem eszre,hogy a babam inye mintha megdagadott volna.meg nem volt lazas.csak este tobszor kell,de ha oda adom a cicit megnyugszik.van,hogy orankent.meddig tart mig kijon egy fog?mennyire birtak a babatok?
2009. márc. 3. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom elég jól viseli,most jön alul a 2. foga.Néha éjjel egy-egy felsírás,de nem vészes,kicsit amikor töri át az ínyt a fog,étvágytalanabb lehet,és több folyadékot kíván,

de valóban minden baba más,van aki meg sem érzi,és van akinek elég magas láza is lesz.Én használom a Dentinoxot,elég jól bevált nekünk.

2009. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kulfoldon elek.a doki irta ki nektek azt a gelt a fogzasra?inyre?
2009. márc. 3. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyi érzéstelenítő tartalmú gél, az ínyre kell kenni, nem orvos írja fel-patikában bárki vehet.
2009. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
itt nem arulnak semmi ilyet.kerestem mar.szigoruasn vesznek itt ilyen dolgokat.a patikaban dokihoz kuldtek el.de jo,hogy igy lehet otthon venni.nem szeretek dokihoz menni,mert elkap valami mast.es akkor is kenitek ha nincs laza?
2009. márc. 3. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez csak helyi érzéstelenítő, pl altatáshoz, könnyebben álomba szenderül így. De van többféle szer is, a fent említettnél gyengédebbek-gyógynövényesek.
2009. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia merre laksz? en az usa-ban.ha esetleg te is talan tudok segiteni
2009. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
en jappanban.sokmindent otthonrol kell kuldetnem magamnak,mert itt nagyon szigoruan tesztelnek mindent.es keves ilyen dolgokat szabalyositanak.majdnem mindennel a dokihoz kell mennem.de majd felhivom es rakerdezek.meg most nem lazas,egesz turhetoen turi.ma figyeltem,hogy megduzzadt az inye.mennyi napig is tart el mig kitori magat az inybol a fog?
2009. márc. 3. 14:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

1. vagyok,nálunk amikor már látszik az íny alatt a fog,és duzzadt az ínye,onnantól kb. 1 hét míg kijön.Én akkor is kenem ha nem lázas,most hogy folyamatosan benne vagyunk napi 3x,ha nem nyűgös,akkor nem kenem.

2009. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy ez az 1 hét egyáltalán nem biztos hogy minden babánál ennyi.Van akinek tovább tart.
2009. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom.
2009. márc. 4. 03:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!