Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet egy egész adagot a mi...

Ehet egy egész adagot a mi krumplifőzelékünkből?

Figyelt kérdés
9hónapos lesz a fiam,ha nem túl fűszeresre csinálom,adhatok neki belőle?És csak kóstolni pár kanállal,vagy ebédre adhatok neki egy egész adagot is?5,5hónapos kora óta hozzátáplálom.
2011. ápr. 15. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
persze!
2011. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tejet vagy tejterméket tettél bele?

Mert akkor nem. De mondjuk ha már adsz neki tejterméket akkor igen.

2011. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krisztivan ***** válasza:
Ha berántod akkor egész nyugodtan.Gondolom a glutén már rég be van vezetve.Ha tejföllel habarod azzal lehet kicsit óvatosabban kell bánni.
2011. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tejföl helyett használj natúr joghurtot és akkor tuti nem lesz semmi baj! Én is így csinálom :)
2011. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tejterméket még nem adok neki,vagyis javitok,tejet nem.Sajtot,vajat joghurtot evett már.Tejet nem szoktam bele rakni,tejföllel szoktam,meg habarni,de akkor natúr joghurtot rakok helyette.Melyiket tegyem bele?Mert múltkor vettem neki danone natúr joghurtot,és azt evett uzsonnára gyümölccsel,mondtam a védőnőnek,és kiakadt,hogy azt nehogy adjak neki,mert nem lehet.....mert?Úgy tudom 7-8hónapos kortól lehet nekik adni natúr joghurtot.Üveges bébiételt is evett ami joghurtos,azon 7hónap van.
2011. ápr. 15. 20:34
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és igen,be van már vezetve a glutén is.
2011. ápr. 15. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyi idős a kisfiam. Mi ott tartunk a tejtermékek bevezetésével, hogy ezen a héten már adtam neki kefírt. Jövő héten én is joghurtot szeretnék adni neki. Úgy emlékszem, 9-10 hónaposan lehet majd adni neki túrót, aztán sajtot és tejfölt. Utóbbi kettő zsírosabb, gondolom ezért nehezebben emészthető. Tejet és vajat 1 éves korától ajánlják.

Kérdésedre is válaszolva, ha már kapott joghurtot, azzal készítsd el a krumplifőzeléket, szerintem nyugodtan ehet belőle akár teljes adagot is.

2011. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,azal fogom akkor.
2011. ápr. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!