Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5-9hos babanak mit adhatok...

8,5-9hos babanak mit adhatok enni?

Figyelt kérdés
reggeli, ebed, uzsi??? adjatok legyszi tanacsot, mi mindent lehet mar. milyen joghurtot adhatok?
2009. márc. 3. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Már ehet brokkoli, husit, répát (sárgát, fehéret), cukkinit, karfiolt, borsót, paradicsomot, rizst, salátát, céklát, sütőtököt. Én ezeket szoktam variálni. Elég nehéz minden napra újat kitalálni, így néka babakaját is kap.

Itt találsz jó recepteket:

[link]

2009. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! MI reggeli-vacsira még tápszert eszünk.

Tizórai gyümölcs. Én amit már adtam:alma,banán,barack,körte,meggy

Ebéd fözelék (krumpli,répa,paradicsom,tök sóska,spenót,padlizsán,brokkoli,kelbimbó,cékla,sütőtök,rizs, csirkemell,csirkemell-sonka)

Uzsonna:általában dobozos tejpép,de adtam már natur joghurtot vagy turót gyümivel. 9 és fél hós

2009. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Reggeli:gyümi(alma,banán,barackok,körte,meggy) +keksz vagy natúr főtt rizs pépesítve,baba joghurt vagy a natúr is jó,Baba puding(épp ma kóstolta),túrós desszertek, tejpép.

Edéd: cékla+alma+husi,sütőtök+máj,paradicsomos krumpli+husi,Borsó főzi+ husi,Gesztenyés+husi(hogy tartalmasabb legyen krumplival vagy rizspéppel dúsítom,de ezt biztos te is tudod :).Husik:csirke,pulyka,máj és lassan mi a borjút és a nyulat is megkóstoljuk,meg a sajtot a főzelékbe.)

Uzsi:hasonló, mint reggel.

Minden újat kóstoltasd először délelőtt fokozatosan.(de ezt is bizti tudod.:P)

8 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom! en mar nem nagyon tudok mit kitalalni, folyton ugyanaz korbe korbe, azert kerdezek:o))
2009. márc. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!