Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valami melléhatása a...

Volt valami melléhatása a prenevar oltásnak?

Figyelt kérdés

Beadattam kislányomnak a rotát,3 napja nem alszik,tiszta beteg...:( Tegnap 3 óráig csak sírt szegény:(

Nagyon erősen gondolodom emiatt,hogy a prenevart beadassam e,mert ha ennyi és ilyen mellékhatásuk van........

Vélemények/Tapasztalatok?Köszi


2009. márc. 3. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
szerintem a rotát kihagyhattad volna, de ez csak az én véleményem. sok helyről hallottam, hogy megbetegszenek tőle a babák. a prevenart szerintem adasd be, max hőemelkedése lesz tőle, de az sem törvényszerű.
2009. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt semmilyen mellékhatása,még csak a hőemelkedés sem.A rotáról én is ilyeneket hallottam...
2009. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A barátnőm kisfiának 38 fokos láza lett tőle, de egy kúp levitte neki. Ennek ellenére én beadatom. Én nagyon fül, meg mandulagyulladásos voltam.
2009. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Az én fiam az kötelezőkön kívűl novemberben kapta a prevenar elsőjét,dec.ben a másodikat a b.himlő ellenivel,januárban a meningo ellenit és eddig egyetlen oltástól sem volt baja(14 hó),max többet aludt.Én minden oltás után hazaérkezéskor beadtam neki 1/2 adag Germicidet vagy Panadol szirupot,lehet ezért úsztuk meg könnyen a dolgot.
2009. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!Nekem a doki mondta,h mindenképp adassam be,mert itt mifelénk állítólag gyakori a megbetegedés.Már bánom ,h hallgattam rá.De előtte olvasgattam fórumokon,meg informálódtam is oltás ügyben,de nem gondoltam h ennyire lebetegítheti....

De ezek szerint a prenavarnál nincs ilyen durva mellékhatás,köszi még 1X.

2009. márc. 3. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én beadattam a Rotát és a prenevart is nálunk semmi baja nem lett egyiktől sem, még láz sem.Ja és mivel a doki szabin volt a rotát én adtam be neki mindkettőt!
2009. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Mi beadattuk a rotát, semmi baja nem volt tőle. A prevenartól viszont belázasodott, nem evett napokig és 1 hétig nyűgös volt nagyon. A második prevenar után semmi baj nem volt. Szerintem ez nagyon változó, hogy melyik babát mennyire viseli meg. A rotát nem bántam meg, láttam ismerősöm kislányát aki kórházba került vele, hát nem kívánom senkinek.
2009. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Semmi mellekhatasa nem volt sem a Prevenarnak, sem az Infanrix Hexa-nak (ezt kapja vele eggyutt).
2009. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem volt mellékhatás, most kapta a Picúr a másodikat. A múltkorinál egy kicsit becsomósodott a helye, de kenőccsel 1 nap alatt elmúlt!
2009. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom azok nem lettek lepontozva akiknél nem volt mellékhatás. Szóval akkor nincs mellékhatása? Mástól lázasodtak be a picúrok? Komolyan mondom itt mindenki fújja a maga nótáját és abszolut nem ad a másik véleményére.

Kérdező: BOCSI AZ OFFÉRT

2009. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!