Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyat babának mivel lehetne...

Kiságyat babának mivel lehetne lefesteni vagy pácolni? Kaptuk használtan de akárhogy mosom foltos marad.

Figyelt kérdés
Így olyan nem szép, viszont életembe nem festettem még semmit, mivel szokták a fát?
2011. ápr. 15. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Sadolin Plus termékkel a kiválasztott színben, vagy Sadolin Superdeck termékkel szintén a kiválasztott színben. Mindkét termék vizes hígítású, és gyermekjátékok, bútorok, játszóterek festésére alkalmas.

(Ezt a neten találtam, onnan másoltam. Tavaly nálunk is aktuális volt).


Már nem emlékszem, hogy mi milyennel (márka) festettük, de a festékboltban, áruházban szerintem tudnak segíteni.

2011. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon hálásan köszönöm!!! Igen így szerettem volna már bemenni a boltba hogy eleve KERESEK vmit:)

Köszönöm!!!!!!!!!

2011. ápr. 16. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :-)
2011. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!